01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Měšice - U Bažantice

Vyprodáno
Měšická, Měšice, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: U Bažantice je projekt rezidenčního souboru, který zahrnuje 22 rodinných domů za Prahou v historické části obce Měšice a v těsné blízkosti místního zámeckého parku. V nabídce jsou 3 typy jednotek v rodinných dvojdomech, které se liší vnitřním uspořádáním a vybavením. V rámci dvojdomu budou některé části nemovitosti ve společném vlastnictví.

Developerem je Progress Development Group s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Měšice, která leží nedaleko severních hranic Prahy v okrese Praha-východ. Město poskytuje svým obyvatelům širokou nabídku občanské vybavenosti včetně škol, školek, nemocnice, sportovišť a mnoho obchodů a služeb.

Rekreaci zajišťuje zámecký park v sousedství, na který navazují další zelené plochy. Ty přinášejí příležitosti k procházkám, běhu i jízdě na kole, lokalitou také probíhá cyklostezka.

Centrum Prahy je dostupné do 20 minut jízdy autem. Dobré je i spojení hromadnou dopravou – je možné využít vlaky i autobusy, jejichž linky mají přímé napojení na stanice metra C Letňany a Ládví.

Co si o projektu “Rodinné domy Měšice - U Bažantice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty