30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Na Babinci

Vyprodáno
Luční, Velká Bíteš, Kraj Vysočina

Detaily

O projektu

Ve městě Velká Bíteš v klidné lokalitě plné zeleně realizuje developerská společnost S.O.K. Real a.s. výstavbu rodinných domů, které nabídnou praktické bydlení blízko centra města.

Rezidenční projekt Na Babinci nabídne 10 prostorných dvoupodlažních rodinných domů se zahradou. Plochá střecha zajišťuje maximální využitelnost prostoru ve druhém podlaží. Objekty jsou navrženy jako dvojdomy a součástí každé jednotky je garáž.

Díky mírně svažitému terénu jsou domy od sebe výškově odděleny přibližně o 0,5 m. Terasy dvojdomů odděluje opěrná stěna s oplocením, která zároveň zajišťuje soukromí. Součástí domů je zahrada nenáročná na údržbu. Domy se staví z železobetonových dílců. Klienti si mohou vybrat z několika variant řešení interiéru.

Lokalita:

Projekt domů Na Babinci je situován v ulici Luční v severovýchodní části města Velká Bíteš. V bezprostřední blízkosti je k dispozici veškerá občanská vybavenost.

Dopravní spojení je rychlé jak do centra města Velká Bíteš, tak i do Brna (30 minut jízdy po dálnici D1).

Co si o projektu “Rodinné domy Na Babinci” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty