22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Prodej domu Nebušice - Developerský projekt Rodinné domy Nebušice

Vyprodáno
Na Malé Šárce, Nebušice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  6272
 • Stav:
 • Developer:
  ORCO Group
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Nebušice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  129 - 309 m2
 • Počet bytů celkem:
  29
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Hledáte prodej domu v Nebušicích? V lokalitě Prahy 6 – Nebušice se nachází developerský projekt o 29 luxusních rodinných vilách. Novostavby jsou situovány v areálu Malá Šárka, který je protkán parky a odpočinkovými místy a poskytuje tak klidné místo pro komfortní život v prostředí zeleně. Projekt byl realizován pod záštitou developerské společnosti ORCO Property Group. O bezpečnost v areálu se 24 hodin denně stará ostraha. Rodinné domy Nebušice byli dokončeny a všechny novostavby jsou v prodeji a k dispozici k okamžitému nastěhování.

Domy: V rámci projektu Rodinné domy Nebušice bylo vystavěno 29 luxusních rodinných domů o dispozicích 4+kk, 5+kk a 6+kk. Užitná plocha domů se pohybuje od 129 m2 do 309 m2. Domy jsou zajímavé svým nadčasovým vzhledem a dispozičním řešením. Stavby nabízejí zcela vybavenou moderní a stylovou kuchyň, která zahrnuje značkové vestavěné spotřebiče. K novostavbám náleží také rozlehlá zahrada o výměře od 107 m2 do 435 m2. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 9 928 723 Kč do 10 500 000 Kč včetně DPH. Domy jsou nabídnuty nejen k prodeji, ale i k pronájmu.

Lokalita: Developerský projekt Rodinné domy Nebušice je situován na západě Prahy v části Praha 6 – Nebušice. Přesně řečeno je areál rodinných domů zasazen do lokality Malá Šárka. Nebušice se mohou pochlubit veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností, perlou celého projektu je okolní malebná krajina. Příroda, která obklopuje okolí areálu, poskytuje místo k odpočinku a relaxaci. Vyrazit můžete na dlouhou procházku, projížďku na kole nebo kolečkových bruslích. Dopravní dostupnost je zprostředkována městskou hromadnou dopravou. Využít můžete linky č. 116, 161, 254 a 312. Dobrá úroveň občanské vybavenosti je umožněna díky službám, které v okolí můžete najít, například mateřské i základní školy, dokonce i školu mezinárodní, dále restaurace nebo kavárny. Vyrazit můžete i za kulturou či historií, například na prohlídku Kostela svatého Cyrila a Metoděje, popřípadě za přírodní raritou Vizerkou.

Lokalita

Na Malé Šárce, Nebušice, Praha 6

Co si o projektu “Prodej domu Nebušice - Developerský projekt Rodinné domy Nebušice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty