30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Nučice u Prahy

V prodeji
Na Vinici, Nučice, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Nučice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  4kk - 5kk

O projektu

V rámci první etapy výstavby nové rezidenční lokality v obci Nučice, vzdálené pouhých 5 km jihozápadně od hlavního města, je v nabídce celkem 9 řadových rodinných domů o dispozici 4kk až 5kk. Zatímco ke každé jednotce náleží velkorysý pozemek o výměře 251 až 398 m2, u vybraných je k dispozici také garáž. Při výstavbě se dbá jak na použití vysoce kvalitních materiálů, tak i propojení moderního a nadčasového vzhledu s funkčností, aby projekt odpovídal i těm nejvyšším nárokům na soudobé bydlení.

Lokalita

Projekt je situován nedaleko center obcí Nučice a Rudná nacházejících se pouhých pár kilometrů od Prahy, s níž jsou spojené dálnicí D5. Samozřejmostí je tudíž pohodlná dopravní dostupnost do centra města – autem se tam dostanete za přibližně 25 minut, využít však lze i přímé vlakové spojení na Smíchovské nádraží a nebo se přiblížit na metro linky B Zličín. Lokalita zároveň nabízí také bohatou občanskou vybavenost v podobě restaurací, obchodů, pošty, mateřské a základní školy či zdravotnického střediska. Za cyklistikou, ale i rodinnými výlety poté láká nedaleko vzdálený lom Amerika, hrad Karlštejn či údolí řeky Berounky.

Lokalita

Na Vinici, Nučice, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Nučice u Prahy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty