Developerský projekt Rodinné domy Pod hruškou

V prodeji
Svinošice, Blansko, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  BDI Group s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Svinošice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2021
 • Počet bytů celkem:
  3
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

V centru obce Svinošice v okrese Blansko pouhých 20 km od Brna staví firma BDI Group s.r.o. tři nízkoenergetické rodinné domy, které nabídnou dostatek prostoru nejen pro pohodlné bydlení, ale i pro práci z domova.

Projekt nazvaný Rodinné domy pod hruškou nabídne tři samostatně stojící domy typologie 5+kk s podlahovou plochou 213 m². Domy jsou provedeny z kvalitních materiálů a za použití moderních technologií včetně rekuperace a přípravy pro instalaci prvků chytré domácnosti.

Součástí domů je vlastní pozemek o výměře 600 m², samostatná příjezdová cesta, parkování a bezpečnostní kamerový systém. Developer umožňuje změnu dispozic a vybavení interiéru. Klient si může vybrat ze čtyř návrhů řešení venkovního prostoru vypracovaných zahradní architektkou.

V domě je dostatek prostoru pro početnou rodinu a může být upraven a používán i pro mezigenerační bydlení nebo práci z domova

Dokončení projektu je plánováno na srpen 2021.

Lokalita:

Projekt Rodinné domy Pod Hruškou je situován v centrální části obce Svinošice 10 km jihozápadně od města Blansko v Jihomoravském kraji. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost.

Blízké okolí nabízí příležitosti k relaxaci a aktivnímu odpočinku. Nedaleko protéká říčka Kuřimka a na severu obce se rozprostírá rozsáhlý les. V blízkosti Svinošic se nachází přírodní oblast Moravský kras.

Velice rychlé je dopravní spojení s Brnem, kam lze autem dojet za 20 minut.

Lokalita

Svinošice, Blansko, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Pod hruškou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty