23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Ráječko

V prodeji
Ráječko

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  HOPA Group s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Ráječko
 • Počet bytů celkem:
  80
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk

O projektu

Projekt rodinných domů Ráječko nabízí celkem 28 minimalistických dvojdomů a 8 trojdomů umístěných v uceleném komplexu. Trojdomy jsou dvoupodlažní a každý byt má samostatný vstup, parkovací stání a zahradu s terasou. Dispozice jednotlivých bytů jsou 3+kk a 4+kk a jsou vhodné také pro vícegenerační bydlení. Dvojdomy o dispozici 4+kk mají buď dvě nebo tři podlaží a taktéž mají samostatný vstup, garáž nebo venkovní parkovací stání a zahradu s terasou. Všechny stavby v exteriéru i interiéru akcentují praktičnost a nadčasovost řešení.

Lokalita

Domy najdete v obci Ráječko, ležící v Jihomoravském kraji. Jedná se o obec s převažující nízkou rodinnou zástavbou a základní občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou obchody, restaurace, základní a mateřská škola, sportoviště, autobusová zastávka a železniční stanice. Plná občanská vybavenost je k dispozici v  5 minut autem vzdáleném městě Blansko. Nedaleko Ráječka je Propast Macocha, Punkevní jeskyně, rozhledna Podvrší u Veselice, Spešovská rozhledna a mnoho dalších míst pro relaxaci a volný čas. Dojezdová vzdálenost do centra Brna je 35 minut autem.

Lokalita

Ráječko

Co si o projektu “Rodinné domy Ráječko” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty