24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Sázava u Lanškrouna

V prodeji
Sázava, Pardubický kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Innovative Home s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Pardubický kraj
 • Lokalita:
  Sázava
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Rodinné domy Sázava u Lanškoruna nabízejí celkem 24 samostatných obytných jednotek o dispozici 4kk+1 (včetně podkroví), které vznikají v rámci výstavby 12 energeticky úsporných domů. Ke každé jednotce s užitnou plochou 128 metrů čtverečních náleží zahrada o velikosti 255 až 514 metrů čtverečních. Dvoupodlažní domy jsou stavěny dle aktuálních standardů a nabízejí vytápění tepelným čerpadlem v kombinaci s podlahovým topením, i fotovoltaiku. Každá jednotka má vlastní přípojku vody, elektřiny a kanalizace. Developerem projektu, který bude dokončen v roce 2023, je společnost Innovative Home s.r.o.

Lokalita

Rodinné domy Sázava u Lanškrouna najdete v Sázavě, v obci s cca 550 obyvateli, v Pardubickém kraji. Autem je možné dojet ze Sázavy za 5 minut do Lanškrouna, za 20 minut do Opatova nebo za 30 minut do Zábřehu. V obci je k dispozici mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, fotbalové i dětské hřiště a také venkovní posilovna. Další potřebná občanská vybavenost je k dispozici v okolních obcích, kam je dobrá dopravní dostupnost, a to jak autem či autobusem, tak na kole.

Lokalita

Sázava, Pardubický kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Sázava u Lanškrouna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty