02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Stodůlky

Vyprodáno
Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  16696
 • Stav:
 • Developer:
  ED Group, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  03/2020 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  142 - 173 m2
 • Počet bytů celkem:
  36 dvojdomů a 18 řadových domů
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

O projektu: V pražských Stodůlkách vzniká báječný projekt Rodinné domy Stodůlky. Při jeho tvorbě byly zohledněny i požadavky klientů, kteří hledají komfortní prostorné bydlení, obklopené zelení a s dostatečným soukromím.
Výstavba již byla zahájena a bude probíhat ve dvou etapách, v nichž bude postaveno 56 rodinných domů – 38 dvojdomů a 18 „řadovek“. V první etapě se staví 7 dvojdomů s užitnou plochou 170 m2 a 13 domů řadových, jejichž užitná plocha činí 140 m2. Druhá etapa – výstavba zbývajících RD bude zahájena v říjnu 2018.
Domy jsou cihlové, s plochou střechou; vybaveny budou klimatizací a rekuperací. Okna budou dřevěná, velkoformátová.
Všechny rodinné domy mají dvě nadzemní podlaží, byty jsou dispozičně řešeny jako 5+kk. V přízemí se nachází kuchyňský kout s obývacím pokojem a technické zázemí. V patře jsou pokoje a koupelny. Ke každému domu patří vlastní zahrádka, garáž i venkovní parkovací místo.
S dokončením I. etapy počítá developer, jímž je společnost Ed Group, v červenci 2019, II. etapa by měla být připravena pro nové majitele v lednu 2020.

Lokalita: Výstavba luxusního bydlení Rodinné domy Stodůlky probíhá v blízkosti Jeremiášovy ulice, v městském obvodu Praha 5, katastrální území Stodůlky, ve velmi atraktivní lokalitě. Kombinace dvojdomů a řadových domů umožňuje zachovat vzdušnost celého území a dopřeje soukromí (které je ze strany klientů často požadováno) jednotlivým domům.
Okolí je plné zeleně, za zmínku stojí hlavně biocentrum s chráněnou florou i faunou a středověký Skanzen Řepora, anebo blízké přírodní parky Prokopské a Dalejské údolí.
Tato lokalita byla pro výstavbu rodinných domů vybrána investorem záměrně, aby vše, co si člověk přeje a potřebuje, bylo v dobrém dosahu. A tento záměr se zdařil.

K základním nákupům můžete využít supermarkety Makro a Billa (též Moutfield), které stojí „pár kroků“ od vašeho nového bydliště. Obchodně – zábavní centrum Zličín, který nabízí širokou síť obchodů a služeb, se nachází také poměrně blízko – 6 minut autem. Ve stejné vzdálenosti se nalézá i Hypermarket Globus. Nákupní centrum Metropole Zličín - rovněž s obchody, restauracemi, bary, některými sportovními aktivitami, fitness, anebo třeba multikinem s deseti sály, je ve vzdálenosti 8 minut autem. Navíc jsou k dispozici OC Luka a OC Lužiny.
Za tři minuty dojedete ke sportovní hale, čtyři MŠ a základní škola jsou vzdáleny 15 minut pěšky nebo 4 minuty autem. Ty jsou ze všech stran obklopeny nejméně osmi dětskými hřišti.
Někdy se hodí mít po ruce lékaře – na Poliklinice Stodůlky jste za dvě minuty autem.
Pokud byste chtěli využít MHD, tak několik autobusových zastávek je nedaleko, anebo můžete zvolit za tří stanic metra trasy B, a to Luka, Zličín, anebo Stodůlky. V blízkosti je i železniční stanice Praha – Řeporyje.
Kdo rád jezdí na kole, může využívat jak pražské, tak středočeské cyklostezky.

Více info: www.edgroup.cz

Lokalita

Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Rodinné domy Stodůlky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty