02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Prodej domu Vinoř - Developerský projekt Rodinné domy Vinoř

Vyprodáno
V Žabokřiku, Vinoř, Praha 9

Detaily

 • ID:
  12279
 • Stav:
 • Developer:
  Moravská stavební - INVEST a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vinoř
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  47 - 188 m2
 • Počet bytů celkem:
  33
 • Velikost jednotek:
  5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.490.000 Kč - 7.899.000 Kč

O projektu

O projektu: Náročnější klienty hledající prodej domu ve Vinoři zcela určitě uspokojí developerský projekt Rodinné domy Vinoř. V katastrálním území Prahy 9 ve Vinoři v ulici V Žabokřiku se staví celkem 33 nových domů, jde o rodinné a řadové rodinné domy. Dvoupodlažní nepodsklepené novostavby mají ve svém okolí dostatek zeleně. Vyznačují se plochou střechou. Nové domy splňují energetický štítek třídy B, takže jde o úspornou variantu nového bydlení. Prodej domů byl zahájen v prosinci 2014. V první fázi se stavělo 15 rodinných domů, ve druhé fázi 18 domů, v současnosti jsou již obytné komplexy z obou fází připraveny k nastěhování. Developerem i prodejcem je společnost Moravská stavební-INVEST, a.s.

Domy: Novostavby rodící se v rámci developerského projektu Rodinné domy Vinoř obsahují nové byty o plošných dispozicích 5+kk. Užitná plocha jednotlivých nových bytů se pohybuje v rozmezí od 147 m2 do 188 m2. Pro potvrzení cenových relací kontaktujte prodejce. Mezi samozřejmou výbavu domů patří garáž, ovšem stavby nejsou podsklepené.
Konstrukci rodinných domů tvoří keramické bloky o tloušťce 240 a 300 mm. Ztrátám tepla zamezí zateplení obvodového pláště domů o tloušťce 160 mm. Základ objektu tvoří betonové pásy v nezámrzné hloubce. Stropy tvoří železobetonová monolitická konstrukce, ze železobetonu je také schodiště domu. Vnější dveře a okna jsou plastová osazená izolačním dvojsklem. Pro vjezd do garáže se dodávají sekční nebo zateplená lamelová vrata. Střecha obytných komplexů je vždy plochá s šikmou atikou, jednoplášťová, zateplená s hydroizolací v podobě PVC fólie. Keramické obklady stěn zdobí koupelny a WC. Ve všech obytných místnostech je nanesena omyvatelná sádrová omítka. V obytných místnostech se pokládají plovoucí laminátové podlahy. Na toaletách, v koupelnách a zádveří jsou keramické dlažby. Podhledy tvoří sádrokarton. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody se řeší samostatným plynovým kotlem pro každý dům.

Lokalita: Rodinné domy Vinoř jsou dopravně velice dobře dostupné z konečné stanice metra linky C Letňany. Pouhých 5 minut pěší chůze od domů se nachází autobusová zastávky Lohenická, staví u ní autobusy číslo 259 a 375. Celkem 7 minut pěšky je zastávka Moravanská, kde stojí autobusová linka číslo 302. Do centra Prahy se lze pomocí MHD dostanete do 25–30 minut. Pokud pojedete jenom 5 minut autem, narazíte na zámek Ctěnice, kde se nachází expozice kočárů. Budete-li chtít vyrazit za kulturou, na Opočínské ulici v docházkové vzdálenosti je kulturně vzdělávací centrum Vincent, které nabízí různé kurzy. 16 minut jízdy autem je OC Letňany ve Veselské ulici, kde můžete nakoupit všechny od základních potravin až po elektroniku. Jenom 6 minut pěší cesty se v Mikulovické ulici nalézá mateřská škola, stejně daleko je to k základní škole v Prachovické ulici. Nejbližší ordinace lékaře najdete na Mladoboleslavské ulici 9 minut pěší chůze. Za přírodou se můžete vydat k Vinořskému a Cukrovarskému rybníku, což je v docházkové vzdálenosti jenom 8 minut. Tělovýchovná jednota Sokol Vinoř na Bohdanečské ulici 4 minuty jízdy autem nabízí tenisové kurty pro veřejnost, fotbalové hřiště a tělocvičnu. ZŠ sportovní s.r.o. je sportovním centrem pro všechny na Mladoboleslavské ulici, dojdete k němu po devíti minutách chůze. Letňany Lagoon, aquacentrum, kde se můžete vyřádit při vodních hrátkách je 16 minut jízdy autem.

Více info: ms-invest.cz > Rodinné domy Vinoř

Lokalita

V Žabokřiku, Vinoř, Praha 9

Co si o projektu “Prodej domu Vinoř - Developerský projekt Rodinné domy Vinoř” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty