20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Vlasatice

V prodeji
Vlasatice, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Vlasatice
 • Byty k nastěhování od:
  2022

O projektu

Projekt Rodinné domy Vlasatice tvoří čtveřice nízkoenergetických dvojdomků navržených v moderním stylu s důrazem na praktičnost i funkčnost. Vizuálně v exteriéru převažují čisté linie, světlé barvy v kombinaci s přírodními odstíny. Užitná plocha domů je 122 metrů čtverečních, přičemž všechny jsou koncipovány jako patrové, nepodsklepené, s přilehlou zahradou i parkovacím stáním. Všechny domy jsou energetické třídy B. Projekt, jehož výstavbu zajišťuje Bytové družstvo Vlasatice s.r.o., bude dokončen v červnu 2022.

Lokalita

Rodinné domy Vlasatice najdete ve stejnojmenné obci v Jihomoravském kraji, které je vzdálená půlhodinu autem od Brna i Mikulova. Ve Vlasaticích žije přibližně tisícovka obyvatel, je zde k dispozici obchod, pošta, knihovna i mateřská či základní škola. Autem se pak během několika minut dostanete do chráněné krajinné oblasti Pálava, která nabízí skvělé podmínky pro relaxaci, sport  i rekreaci. Nudit se ale nebudete ani v samotných Vlasaticích, které mají bohatou kulturní historii a každoročně lákají turisty na tradiční krojované Babské Martinské a Jánské hody, celoročně pak na místní faru ze 13. století nebo do místního kostela.

Lokalita

Vlasatice, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Vlasatice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty