Developerský projekt Rokytná resort

V prodeji
Rokytnice nad Jizerou, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Arbol Rokytnice s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Rokytnice nad Jizerou
 • Byty k nastěhování od:
  2024
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  2-5+kk

O projektu

V oblíbeném lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou se blízko Huťského potoka realizuje apartmánový projekt Rokytná resort. Komplex rodinných apartmánů nabízí jedinečnou příležitost pro celoroční dovolenou uprostřed krkonošské přírody.

Rezidenční komplex tvoří tři apartmánové domy, které nabídnou 36 apartmánových jednotek s dispozicí 2+kk a 3+kk a obytnou plochou 67–119 m². K dispozici je i velkorysý mezonet 5+kk s plochou 219 m². Prosvětlené interiéry jsou navrženy v minimalistickém stylu s použitím prvků horské architektury. Nadstandardní balkony organicky propojují interiér s venkovním prostorem. 

Součástí komplexu je lyžárna, wellness a rozlehlá zahrada s relaxační zónou, ohništěm a venkovním posezením. K dispozici jsou i krytá parkovací místa.

Projekt realizuje developer Arbol Rokytnice s.r.o. Dokončení stavby je plánováno v průběhu roku 2024.

Lokalita:

Rodinné apartmány se nachází v horském lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou, které nabízí výborné podmínky pro sjezdové i běžkařské lyžování, skialpinismus a hřebenové túry. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost.

Velice dobré je spojení s Prahou, kam lze z Rokytnice nad Jizerou dojet za dvě hodiny.

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou, Liberecký kraj

Co si o projektu “Rokytná resort” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty