25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Romance JK

Vyprodáno
Václava Trojana, Uhříněves, Praha 10

Detaily

 • ID:
  9321
 • Stav:
 • Developer:
  Skanska Home Center
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Uhříněves
 • Byty k nastěhování od:
  2016 vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 89 m2
 • Počet bytů celkem:
  73
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  5.124.000 Kč - 5.646.900 Kč

O projektu

O projektu: Přestože se ceny bytů v poslední době mírně snižují, bydlení v samotném centru naší metropole je stále prestižní záležitostí a například rodiny s dětmi si jej nemohou dovolit. I z tohoto důvodu vznikl developerský projekt Romance JK společnosti Skanska. Výstavba nových bytů probíhá mezi ulicemi Firkušného a Václava Trojana na samotné periferii hlavního města v Uhříněvsi na Praze 22 (obvod Praha 10). Svůj nový domov mohou zájemci vybírat ze 73 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Projektanti se při plánování zaměřili především na mladé rodiny, proto je součástí projektu dětské hřiště či místnost se sprchou pro mytí kol a kočárků v přízemí. Novostavba s energetickou náročností B nabízí byty o rozloze od 30 do 89 metrů čtverečních a plánované dokončení s možností nastěhování je stanoveno na zimu 2016.

Byty:
Romance JK splní také nároky mladých rodin - Bytový komplex vyrůstá na místě, spojujícím výhody velkoměsta s veškerou občanskou vybaveností, službami i vyžitím. V ceně bytu je zahrnuto standardní vybavení, do nějž patří vstupní dveře Sapeli s požární odolností 30 minut a interiérové dveře Sapeli s kováním Cobra-Vision R economy.
V obytných místnostech, šatně, předsíni a komoře je položena laminátová plovoucí podlaha Kranotex Standard, v koupelně a na WC je dlažba Rako Trend a keramické glazované obklady Rako Concept Plus. Samozřejmostí je umývadlo, vana a závěsné WC, vše od společnosti Jika, vodovodní baterie Hansa Pico a koupelnový radiátor Korado. Vypínače a zásuvky jsou vyřešeny moderními produkty výrobce Legrand Niloé, na chodbě, v komoře, koupelně a na WC jsou zavěšena stropní světla Osmont.
V suterénu novostavby se nachází sklepní kóje ke všem bytům, krytá garážová stání a kolárna. Sklepy ani garážová stání nejsou součástí ceny bytů a je nutné je dokoupit extra. Za místo pro váš vůz zaplatíte od 130 do 180 tisíc korun, sklep se pohybuje v rozmezí od 32 000 do 65 400 Kč. Všechny tyto ceny jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty.

Lokalita: Vše, co potřebujete, je na dosah - Praha 10 – Uhříněves se nachází zhruba 20 kilometrů od centra Prahy. Z ulic Václava Trojana a Firkušného se během chvíle dostanete na některou z jedenácti přímých autobusových linek jezdících ke stanici metra A Hostivař nebo stanici metra C Háje. K dispozici je vlakové nádraží, z něhož se během 20 minut pohodlně přesunete na Hlavní nádraží. Autem cesta trvá o něco déle, v nedalekých Průhonicích však lze najet na dálnici D1.
Developerský projekt Romance JK vyrůstá na místě s veškerou občanskou vybaveností. Najdete tu mateřské i základní školy, lékařský dům s ordinacemi soukromých lékařů, praktické lékaře či lékárnu. Samozřejmostí je pošta, bankomat, oddělení městské policie či obchody s potravinami a textilem. Po pár minutách jízdy osobním vozem se dostanete do velkých obchodních a zábavních center ve Štěrboholích (Europark) a Průhonicích, kde je taktéž k dispozici Aquapalace, největší vodní svět ve střední Evropě.
Nadýmač a Velká Vodice nadosah - Pokud zatoužíte po něčem dobrém k jídlu, můžete zajít do restaurace Na Lišce v těsné blízkosti bytového komplexu nebo do zahradní restaurace s grilem Pivovarská. K ní je to pěšky pouhých sedm minut.
Byty jsou situovány v hezké přírodě se třemi rybníky a sítí cyklostezek. Nebude-li se vám chtít k vodě, můžete se projít jabloňovým sadem nebo posedět v klidové zóně v podobě náměstíčka mezi bytovými domy. Developer vystavěl v areálu moderní dětské hřiště, na němž se díky speciálnímu fitness vybavení vyžijí i dospělí.
Bydlení v nových bytech v Uhříněvsi přináší jedinečnou možnost, jak v komfortním stylu skloubit život ve velkoměstě s klidem přírody.

Lokalita

Václava Trojana, Uhříněves, Praha 10

Co si o projektu “Romance JK” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty