30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Royal Triangle

Vyprodáno
U Laboratoře, Střešovice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  7870
 • Stav:
 • Developer:
  Svoboda & Williams s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Střešovice
 • Byty k nastěhování od:
  2015 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  48
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V ulici U laboratoře v městské části Praha 6 ve Střešovicích se nachází developerský projekt Royal Triangle, který spadá pod společnost BPD Development. Jedná se o novostavby s moderním architektonickým konceptem, které nabízí celkem 48 nových bytů a apartmánů s dispozicí 2+kk - 4+kk včetně střešních penthousů. Část nabízených nemovitostí je určena k dlouhodobému pronájmu a část k prodeji do osobního vlastnictví. Bytový areál je koncipován jako privátní uzavřený rezidenční objekt s nepřetržitou 24 hodinovou recepcí. Pro nájemníky a majitele bytu zde nechybí ani uměle vytvořená zelená zóna ve společném vlastnictví, která byla vytvořena renomovaným ateliérem Schindler Seko. Royal Triangle nabízí bytové jednotky od menších, které jsou vhodné pro svobodné až po velké apartmány se zaměřením na rodiny s dětmi. Developerský projekt bude dokončen v září 2015 a bude tvořen celkem osmi vila-domy svírající trojúhelníkovitý tvar. Exkluzivním prodejcem se stala realitní kancelář Svoboda & Williams.

Byty: Novostavby předesílají vysoké standardy ve všech bytových jednotkách. Naleznete zde třívrstvé dřevěné lakované podlahy v obytných místnostech a na terasách i na lodžiích elegantní tropické dřevo. Koupelny jsou vybaveny velkoformátovou keramickou dlažbou. Domácnost lze díky inteligentnímu operačnímu systému Android a iOS ovládat v různých oblastech pouhým dotykem. Do této technologické moderny je zahrnuto ovládání předokenních žaluzií, centrální řízení osvětlení nebo termostat. Nové bydlení v tomto projektu je taktéž vybaveno podlahovým vytápěním s designovými koupelnovými otopnými tělesy. Interiér tvoří bezfalcové dveře a hliníková okna s izolačním dvojsklem. Ke každému bytu je vyhrazeno jedno až dvě parkovací místo v podzemní garáži a sklepní kóje v ceně bytu.

Lokalita: Rezidenční objekt se nachází v Praze 6, ulice U laboratoře, Střešovice a je zasazen do vyhledávané oblasti s kompletní občanskou vybaveností. Bytové domy se nacházejí na pomezí Ořechovky, Střešovic a Nového Světa. Poblíž nových bytů je k dispozici zastávka hromadné dopravy, která slouží jako spojnice s centrem města a dalšími lokalitami. Několik minut od rezidenčního objektu naleznete zdravotnické zařízení, tak i školku a kvalitní střední i soukromé školy. S přáteli je možné trávit volné chvíle v hospůdce pod platany nebo v jedné z vyhlášených restaurací. Nechybí ani nákupní centra nebo banky, pošta či další nezbytné úřady. V okolí jsou rovněž k dispozici četné možnosti k večerním i romantickým procházkám v blízkých parcích. Atmosféru dotváří i zdejší výhled na Pražský hrad, který je od rezidence vzdálen pouhých několik set metrů nebo Jelení Příkop.

Lokalita

U Laboratoře, Střešovice, Praha 6

Co si o projektu “Royal Triangle” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty