28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Růžové pole Kladno

V přípravě
Kladno, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kladno
 • Počet bytů celkem:
  800

O projektu

Projekt zahrnuje zhruba 800 bytových jednotek, které vzniknou postupně během příštích 12 let. Výstavba je rozdělena do 10 etap a bude zahrnovat celkem 11 až 12 bloků. Součástí projektu je také nová mateřská škola a několik menších provozoven obchodů a služeb. Budovy budou mít 6 až 8 nadzemních podlaží a v okolí bude vybudováno také 910 parkovacích stání, která budou umístěna v přízemí budov a v jejich okolí. Developerem projektu je společnost YIT Stavo s.r.o. a zahájení výstavby první etapy je plánováno na rok 2024.

Lokalita

Nové byty naleznete v městské části Kladno - Kročehlavy. Jedná se o okrajovou část města s plnou občanskou vybaveností. V lokalitě jsou k dispozici školy, obchody, supermarket, sportoviště, pošta, bankomat, zdravotnická zařízení, restaurace, zastávky městské hromadné dopravy, železniční stanice, nebo také nákupní centrum. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň, kterou naleznete v lesích Dlouhé Boroviny a Bažantice.

 

Lokalita

Kladno, Středočeský kraj

Co si o projektu “Růžové pole Kladno” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty