30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Rezidence Drnovská, Praha 6 - Ruzyně

Vyprodáno
Drnovská, Ruzyně, Praha 6

Detaily

 • ID:
  10637
 • Stav:
 • Developer:
  REZIDENCE DRNOVSKÁ RUZYNĚ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Ruzyně
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  26 - 105 m2
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  4.300.000 Kč - 5.990.000 Kč

O projektu

O projektu: Nově zrekonstruovaný dům ze začátku 19. století stojící na ulici Drnovská v Praze 6 v katastru Ruzyně, dostal název Ruzyně Rezidence Drnovská. Developerský projekt má dvě nadzemní podlaží a dvě podlaží v podkroví. V nabídce je tak celkem 17 atypických nových bytů - od 1+kk až po 4+kk. Některé z nových bytů budou mít lodžie a francouzská okna. Veškeré byty v podkroví jsou řešeny jako mezonetové. K novostavbě bude patřit 19 parkovacích stání, pokrytých zatravňovací dlažbou. Energetický štítek C zaručuje vysoce kvalitní kritérium pro tento druh stavby. V prvním nadzemním podlaží developerského projektu jsou vstupy a společné prostory, na něž navazují chodby se schránkami, vedoucí ke schodišti. Okolo novostavby jsou navrženy zpevněné chodníky. Zbytek pozemku je ozeleněn stromy, trávou a popínavou zelení. Developerem je společnost REZIDENCE DRNOVSKÁ RUZYNĚ s.r.o., který plánuje ukončení výstavby na jaře 2016. Výhradním prodejcem bytů v novostavbě je Reality Messnerová, s.r.o., která zahájila jejich prodej 1. prosince 2015.

Byty: Nepodsklepený, bytový dům Ruzyně Rezidence Drnovská je rozdělený na dvě sekce – A. a B. Ty budou mít své samostatné vstupy. Ve dvou nadzemních podlažích a dvou podlaží v podkroví, se nachází 17 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk o rozměrech 25,7 m2 – 104,7 m2. Některé byty se honosí 1,3 m2 – 4,1 m2 velkými lodžiemi, některé byty mají francouzská okna a k bytům v přízemí patří předzahrádky o rozloze 44 m2 – 72 m2. Podkrovní bytové jednotky jsou mezonetové. V úrovni dvora je umístěno 19 parkovacích stání, která jsou přístupná z ulice Ztracená. Všechny byty budou vybaveny koupelnami s umyvadlem a vanou anebo sprchovým koutem, kdy WC je většinou samostatné. Všechny byty v prvním podlaží mají přímý vstup do zahrady, kromě jednoho, který je orientovaný do ulice Drnovská a je bezbariérový. Dva byty v prvním nadzemím podlaží mají vestavěné krby. V každém bytě je připravený prostor pro vestavěné skříně, větší byty mají šatnu. Každá bytová jednotka má vlastní plynový kotel, který zabezpečuje vytápění a ohřev vody.

Lokalita: Rezidence Drnovská Ruzyně je zrekonstruovaný bytový dům, který stojí na ulici Drnovská v Ruzyni na Praze 6. Lokalita se pyšní výbornou dopravní dostupností – z jedné strany je napojená na Evropskou třídu, dálniční přivaděče a městský okruh. Z druhé strany je napojená na Karlovarskou, Bělohorskou a Slánskou ulici a opět na městský okruh. Pro cestující MHD je určena stanice metra Nemocnice Motol (2619 m), tramvajová zastávka Divoká Šárka (1461 m), autobusové zastávky Nádraží Ruzyně (15 m) a Praha – Zličín (3616 m) a v neposlední řadě i vlaková zastávka Praha – Ruzyně (290 m). Občanskou vybavenost zastupuje mateřská a základní škola, Bankomat Euronet (521 m), Česká pošta, s.p. (518 m), Lékárna Na Dědině (582 m). V okolí se nachází i spousta restaurací, z nichž nejblíže bytovému domu leží Restauarce Baifu (521 m). Pro nákupy je nejbližší supermarket Billa (512 m). Nedaleko se také nachází nákupní centra pro kutily OBI a Hornbach a velké obchodní centrum Šestka. Pro sport je určené sportoviště se čtyřmi tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, hřištěm s umělou trávou, multifunkční sportovní halou a lezeckou stěnou - TJ Ruzyně, vzdálené 412 metrů. Pro děti zde funguje tenisová nebo fotbalová školička. Pro společné rodinné aktivity je možnost absolvování lezeckých kurzů pro dospělé a děti. Pro volnočasové aktivity je přímo stvořená Obora Hvězda. Jež vznikla již v první polovině 16. století. Jedná se o místo pro celoroční rekreační sport anebo pro klidné procházky a relaxaci. Pro děti je v místě zbudovaných několik dětských hřišť. Na výlet je možné vyrazit do nedaleké přírodní rezervace Divoká Šárka. Ta je doslova protkaná více jak osmnácti kilometry cyklostezkami. V zimním období je využívaná běžkaři. V Divoké Šárce se také nachází přírodní koupaliště – vodní nádrž Džbán. Jeho břehy jsou upraveny pro plážový volejbal a fotbal, na své si přijdou i rybáři. V tuhých zimách se zamrzlá voní plocha mění v kluziště.

Lokalita

Drnovská, Ruzyně, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Drnovská, Praha 6 - Ruzyně” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty