30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Sámova 12

Vyprodáno
Sámova, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt se rodí v Sámově ulici 12 v Praze 10-Vršovicích. Jedná se o celkem 26 nových bytů s plošnou dispozicí 2+kk, 3+kk a 4+kk. Plošná výměra bytů se pohybuje od 95 m2 do 206 m2. Kromě toho se zde nachází také dvě nebytové jednotky. Interiéry jednotlivých bytů vznikly s ohledem na maximální prosvětlení prostor celého bytu. Jádro každého z nových bytů tvoří prostorná hala, kolem které jsou situovány ostatní místnosti. Vzniká v ní tedy centrum celého bytu.

Nové byty, které se nacházejí na úrovni terénu, tedy na druhém nadzemním podlaží, mají k dispozici zahrádku. V ostatních bytech, tedy ve vyšších podlažích mají byty balkony. V sedmém nadzemním podlaží jsou pak k dispozici byty na jižní i severní straně domu. Pokud jde o byty situované ve vnitřní části domu, ty se dokonce pyšní jak zahradou, tak i lodžií. Pro byty jsou vyhrazena také dvě podzemní parkovací stání a také sklad, který slouží jako sklepní kóje. Celkově má nový dům sedm nadzemních a jedno podzemní podlaží, které společně s prvním nadzemní slouží pro parkování automobilů rezidentů, dále pro technické zázemí domu a sklady čili sklepní kóje majitelů bytů. Uprostřed celého domu se nachází obdélníkový ochoz pyšnící se parkovou úpravou. Díky tomu budou mít obyvatelé domu na dosah kousek zeleně. Zároveň se díky tomuto ochozu dům dělí do dvou částí, a to na hlavní dům, který kopíruje linii ulice a dále druhý dvoupodlažní dům ve vnitřním dvorním traktu. Tento zmiňovaný dvorní trakt domu tvoří dva mezonetové byty. V domě se nacházejí dva výtahy a také dvě schodiště, jež znamenají vertikální komunikační osu. Každá podesta patra umožňuje vstup do dvou bytů. Zásluhou takového členění budou mít obyvatelé maximum soukromí.

Pokud jde o standardy, v ložnici se pokládá dubová podlaha, jsou zde předokenní rolety. Koupelny mají značkové obklady a dlažby, závěsný klozet, vanu, topné těleso. Prodejcem projektu je společnost Lexxus Norton. Předpokládaný termín k nastěhování 4/2020.

Lokalita: Na pomezí Vinohrad a Vršovic se nachází nový developerský projekt Sámova 12 na Praze 10- Vršovicích. Je zde v dosahu maximálně 10 minut pěšky nebo autem či městskou hromadnou dopravou veškerá občanská vybavenost. Pouhých 6 minut pěší chůze se nalézá supermarket Lidl. Velké nákupní centrum Eden máte 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou, nebo 7 minut jízdy autem. Jenom minutu jízdy autem v ulici U vršovického nádraží se nachází mateřská školka a také základní škola. Nejbližším zdravotnickým střediskem s komplexními službami jak praktických lékařů, tak i odborných ambulancí je Poliklinika Ukrajinská, vzdálená jenom 6 minut chůze.

V okolí je řada sportovních příležitostí, 3 minuty pěšky od domu máte fitness centrum Ronnie, 5 minut chůze se nachází stadion Bohemians, 10 minut jízdy tramvají stadion Slavie Eden. Za 7 minut chůze dojdete k tenisovým kurtům Lokomotiva Vršovice. Za relaxací to máte také jenom kousek, protože v docházkové vzdálenosti 2 minuty se nachází rozsáhlý park Grébovka, kam se můžete vydat na pocházku, sednout si na lavičku a odpočívat, je zde také restaurace, takže si tu můžete vytvořit opravdovou pohodu. Kromě toho je v širokém okolí kolem Sámovy ulice i řada restaurací a kaváren. Daleko to nebudete mít ani za kulturou, nejbližším kulturním stánkem v okolí je Vršovické divadlo MANA v Moskevské ulici. Dojdete k němu také pěšky, a to za pouhých 6 minut.

Jenom 200 metrů od domu se nachází zastávka tramvaje, dojdete sem za 3 minuty. Do centra Prahy se tramvají dostanete za 12-15 minut. Nedaleko, tedy pouhé 3 minuty pěší chůze se nalézá Nádraží Vršovice, vlakem se odsud můžete dostat na Hlavní nádraží – využijete pražskou hromadnou dopravu.

Více info: www.samova12.cz

Lokalita

Sámova, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Sámova 12” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty