24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Šárecký dvůr

V prodeji
Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, má mimořádně atraktivní polohu i okolí. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší luxusní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra. Celkem zde najdete 51 reprezentativních bytů v nově postavených viladomech a kompletně zrekonstruované barokní budově.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu se stylem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou panského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů.

Dodnes se zde zachoval genius loci někdejšího panského dvora. Dnes jde o zabezpečený objekt, jehož součástí je recepce. Užijete si zde tedy dostatek soukromí a bezpečí původní kamenné zdi ohraničující objekt dvora. Vstupní brána do areálu a vstupní dveře jsou vybaveny čipovými zámky. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 5+kk. Jejich plošné výměry se pohybují v rozmezí od 64 do 225 m2. V přízemí novostaveb se nacházejí zahradní apartmány, v nejvyšších podlažích exkluzivní penthousy. Všechny nové byty jsou vybaveny minimálně jedním novým balkonem nebo terasou. Vysokou úroveň vykazují také standardy projektu. Především k nim náleží mimořádně kvalitní dvouvrstvé dubové podlahy – bělený dub od firmy BARKOTEX. Dále v koupelnách se pokládá velkoformátová dlažba a obklady. Do místností se osazují dřevěná okna s izolačním trojsklem, která dokážou zabránit únikům tepla. Dodávají se kvalitní bílé lakované interiérové dveře od firmy Hanák, dále koupelnová sanita a zařizovací předměty značky Hüppe, Laufen, Hangrohe. Sprchy se dodávají „walk-in“ s posuvnými bezrámovými dveřmi. Na balkonech a terasách tvoří podlahu dřevoplastové rošty a bezpečnost zde zajišťují skleněná strukturální zábradlí. Zajištěno je venkovní horizontální stínění, hliníkové žaluzie a v každém bytě se nachází klimatizace. Vytápění je zde centrální s plynovým kotlem a s ohřevem užitkové vody. Obvodové stěny jsou zateplené izolací z minerální vaty. Problémy zde nejsou ani s parkováním, protože ke každému z bytů náleží jedno až tři parkovací stání, které je řešeno v podobě podzemních garáží. Jsou uzamykatelná a disponují také přípravou pro dobíjení elektromobilů. Z garáží vede vstup přímo na recepci. Nechybí zde sklepní kóje k bytům. Projekt je dokončený a byty jsou k nastěhování. Developerem je Crestyl.

Lokalita: Chcete-li žít uprostřed přírody, a přitom zároveň mít na dosah ruky veškerý městský komfort, potom je pro vás bydlení v rezidenci Šárecký dvůr na Praze 6 v ulici Ke Dvoru v Divoké Šárce tou nejvhodnější volbou. Pokud jde o nebližší supermarket, 5 minut jízdy autem se na Evropské třídě nalézá supermarket Billa, 10 minut jízdy vozem se na Evropské třídě nalézá Obchodní centrum Šestka.

Mateřská škola Vokovická se nalézá 2 minuty jízdy autem, 4 minuty jízdy autem se nalézá mateřská a základní škola Červený vrch. Nejbližší zdravotní středisko se nalézá v dojezdové vzdálenosti 11 minut. Obytný soubor obklopuje ze všech stran zeleň, což je optimální k relaxaci. Můžete vyrazit do okolí na pěší i cyklistické výlety. V těsném okolí také můžete provozovat jogging, vyzkoušet si in-line bruslení, jít si zaplavat nebo na golf. Hned za zdí areálu jsou tenisové kurty, Solárium fitness BBC a také golfový klub. Pro aktivní sportovce je tato lokalita vynikající.

Z pohledu dopravy je rezidenční soubor umístěn také velmi dobře, protož ke stanici metra Nádraží Veleslavín je to cca 5 minut pěší chůze. V docházkové vzdálenosti 5-6 minut se nalézají také zastávky městské hromadné dopravy, odkud jezdí tramvaje a autobusy jak do centra města, tak i směrem k letišti. Autem se dostanete za 15 minut k letišti Václava Havla na Ruzyni. Po Evropské třídě dojedete na pražský okruh a tunelem Blanka potom do dalších částí města, jste u tunelu do 15 minut. Na Václavském náměstí v centru města jste za 25 minut.

Lokalita

Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6

Co si o projektu “Šárecký dvůr” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty