Sázavský vrch

Aktualizováno: 14 srpna, 2020
Sázavský vrch
Adresa Samopše, Sázava, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 7
Velikost jednotek 4+kk
Developer Sázavský vrch s.r.o.


O projektu:

Uprostřed sázavské přírody vzniká soubor 7 rodinných domů určených k rekreaci i trvalému bydlení majitelů. Domy jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu s ohledem na životní prostředí jako pasivní dřevostavby, s kořenovou čističkou, tepelnými čerpadly, zelenou střechou či podlahovým topením. Dispozice jsou řešeny jako 4+kk rozšířené o terasy a balkony, 2 krytá parkovací stání a zahradní domek využitelný jako sauna či dílna.

Návrh kombinuje tradiční materiály a typologii staveb s moderními technologiemi a vysokými standardy bydlení. Jednotlivé domy se odlišují fasádami i umístěním na pozemku a tak vzniká různorodý organický celek a každé stavbě se otvírá výhled do okolí.

Developerem je společnost Sázavský vrch s.r.o. , dokončení výstavby a poskytnutí majitelům k nastěhování je plánováno do konce roku 2021.

Lokalita:

Projekt je umístěn v klidné lokalitě Posázaví, v malé obci Samopše nacházející se ve Středočeském kraji v sousedství města Sázava.

Výhodou lokality je dobrá dostupnost Prahy, kam se lze díky nedalekému sjezdu z dálnice D1 dostat do 40 minut jízdy automobilem. Spojení je dobré i díky železnici. V sousední Sázavě je dostupná potřebná občanská vybavenost včetně školy, školky a zdravotnických zařízení.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky