30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Sedmikráska

Vyprodáno
Marie Podvalové, Čakovice, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 9- Čakovicích v ulici Marie Podvalové roste nový developerský projekt s romantickým názvem Rezidence Sedmikráska. Celý projekt vzniká pod taktovkou developerské společnosti Natland Real Estate. Rezidence má pět nadzemních podlaží, nachází se v ní 24 bytů s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk. Rozlohy bytů se pohybují od 53,8 m2 do 112,1 m2. Obytný soubor zapadne do Čakovického parku. V suterénním podlaží domu se nacházejí garážová stání. Samozřejmě v domě nechybí výtah. Podle plánu by měly být byty pravděpodobně k nastěhování v květnu roku 2021.

Lokalita: Velkou výhodou developerského projektu Rezidence Sedmikráska je už samotná čtvrť, kde vzniká, tedy Praha 9 – Čakovice (ul. Marie Podvalové). Tuto městskou část hodnotí odborníci jako velmi dobré místo k bydlení. V okolí je totiž dostatek přírody, a i díky ní je zde mnohem zdravější životní styl než v centru města. Navíc, ačkoli jde o část města vzdálenější od centra, místo vyniká výborným dopravním spojením.

Sport, Relax, příroda: Čakovický park, kde se můžete projít a vyčistit si hlavu, je vzdálený pouhých 609 m. Za sportem se můžete vydat do 359 m vzdáleného Skateparku Čakovice. Relax La Fabrique, squashový kurt, je vzdálený 652 m od budovy rezidence. Koupaliště Čakovice se nalézá pouhých 2,4 km od domu.

Nákupy a služby: Jenom 383 m je umístěn Můjobchod-Potraviny Čakovice. Na větší nákupy můžete vyrazit do 1,5 km vzdáleného Obchodního centra Čakovice.

Vzdělávání: Celkem 785 m od rezidenčního komplexu se nalézá MŠ Čakovice III. ZŠ Dr. Eduarda Beneše je daleko 2,3 km.

Kultura: Knihovna Čakovice má své sídlo 1,8 km od developerského projektu. Kdo miluje film, může vyrazit do Cinema City Letňany, které promítá 3,2 km od budovy.

Zdravotnictví: Za praktickými lékaři můžete vyrazit za 6,4 km vzdálenou Polikliniku Prosek.

Doprava: Pouhých 477 m od rezidence se nachází stanice autobusu Sídliště Čakovice. Železniční stanice Praha-Čakovice je vzdálená 1,8 km.

Lokalita

Marie Podvalové, Čakovice, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Sedmikráska” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty