28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Ski & Mt. bike apartments

V prodeji
Horská, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Nedaleko Špindlerova Mlýna v centru Krkonoš je umístěn projekt Ski & Mt. bike apartments. Přestavbou stávajícího objektu vznikne polyfunkční dům se 40 apartmány v dispozicích od 1kk až po 5+1. Jednotky v posledním podlaží budou díky využití střešního prostoru mít navíc obytnou galerii. K apartmánům náleží parkovací místa před domem či v garážích a sklepní kóje.

Rezidenční část bude doplňovat wellness, lobby bar a recepce poskytující služby jako bezplatný odvoz skibusem ke sjezdovkám v nedalekých Herlíkovicích, ale i zajištění pronájmu apartmánů v době nevyužívání majitelem. Díky tomu je projekt vhodný jak k vlastnímu užívání, tak i k investici a pronájmu.

Developerem je společnost AC REAL s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, nedaleko Špindlerova Mlýna, který je srdcem oblíbené rekreační lokality Krkonoš. Dobře dostupné jsou i další lokality jako skiareál Herlíkovice, Rokytnice, Pec pod Sněžkou či Harrachov.

Kromě zimních aktivit lokalita nabízí mnoho příležitostí k rekreaci a sportu během celého roku – vysokohorskou turistiku po národním přírodním parku, rozhlednách, památkách či okolních městech, mnoho cyklostezek, adrenalinové sporty, lanový park, bikepark, paddleboardy a loďky na labské přehradě.

Co si o projektu “Ski & Mt. bike apartments” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty