Ski & Mt. bike apartments

Aktualizováno: 25 srpna, 2020
Ski & Mt. bike apartments
Adresa Horská, Vrchlabí, Královéhradecký kraj
K nastěhování od 1Q/2021
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer AC REAL s.r.o.


O projektu:

Nedaleko Špindlerova Mlýna v centru Krkonoš je umístěn projekt Ski & Mt. bike apartments. Přestavbou stávajícího objektu vznikne polyfunkční dům se 40 apartmány v dispozicích od 1kk až po 5+1. Jednotky v posledním podlaží budou díky využití střešního prostoru mít navíc obytnou galerii. K apartmánům náleží parkovací místa před domem či v garážích a sklepní kóje.

Rezidenční část bude doplňovat wellness, lobby bar a recepce poskytující služby jako bezplatný odvoz skibusem ke sjezdovkám v nedalekých Herlíkovicích, ale i zajištění pronájmu apartmánů v době nevyužívání majitelem. Díky tomu je projekt vhodný jak k vlastnímu užívání, tak i k investici a pronájmu.

Developerem je společnost AC REAL s.r.o. Apartmány budou předány majitelům na začátku roku 2021.

Lokalita:

Projekt je umístěn v obci Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, nedaleko Špindlerova Mlýna, který je srdcem oblíbené rekreační lokality Krkonoš. Dobře dostupné jsou i další lokality jako skiareál Herlíkovice, Rokytnice, Pec pod Sněžkou či Harrachov.

Kromě zimních aktivit lokalita nabízí mnoho příležitostí k rekreaci a sportu během celého roku – vysokohorskou turistiku po národním přírodním parku, rozhlednách, památkách či okolních městech, mnoho cyklostezek, adrenalinové sporty, lanový park, bikepark, paddleboardy a loďky na labské přehradě.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky