04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Skyline Chodov

V prodeji
Čenětická, Chodov, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Chodov
 • Počet bytů celkem:
  227
 • Velikost jednotek:
  1-2+kk

O projektu

Skyline Chodov je projektem bytového bydlení v celkem 227 jednotkách o dispozicích 1+kk a 2+kk, ke kterým je k dispozici také 12 kanceláří, které lze k bytům dokoupit. Objekt s osmi nadzemními podlažími je řešen v minimalistickém stylu, s geometrickými liniemi a souměrnými prvky.

Byty jsou o ploše od 23 do 49 metrů čtverečních, k vybraným bytům náleží i sklepy. Součástí projektu je také 59 parkovacích míst pro automobily a 4 místa pro motocykly, venkovní ohniště, vnitřní kolárna, kočárkárna či prádelna. Uvnitř budovy je navíc majitelům bytů k dispozici společná posilovna, yogapoint, party pokoj se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí nebo lounge s posezením naproti recepci.

Lokalita

Skyline Chodov najdete na ulici Čenětická na pražském Chodově (Praha 11). Nejbližší okolí nemovitosti vyniká skvělou občanskou vybaveností i bohatým společenským životem. K dispozici jsou zde restaurace, bistra, kavárny, hotely, obchodní centra i sportoviště. Zároveň je ale v docházkové vzdálenosti i rozlehlý přírodní prak Hostivař-Záběhlice, nabízející mnoho příležitostí k procházkám, sportu, rekreaci i relaxaci.

Lokalita

Čenětická, Chodov, Praha 4

Co si o projektu “Skyline Chodov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty