Slánský mlýn

Aktualizováno: 20 června, 2020
Slánský mlýn
Adresa Lázeňská, Slaný, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer EUFI


O projektu:

Na okraji města Slaný vyroste rezidenční čtvrť s jedinečným charakterem. Soubor bytových domů bude zasazen do krajiny přezdívané „české Toskánsko“ a vegetace bude i součástí fasád. Zároveň projekt využívá nejnovější technologie jako například systém nádrží na dešťovou vodu zajišťující zavlažování a zlepšení klimatu. Na střechách budov budou umístěny solární panely, které budou snižovat náklady energií na ohřev vody a vytápění.

Čtyřpodlažní domy nabízejí bytové jednotky ve velikostech 1kk – 4kk orientované na jižní stranu. Jsou do okolní zeleně maximálně otevřeny velkoformátovými okny a rozšířené o předzahrádky nebo prostorné terasy. Parkovací místa včetně systému uskladnění jízdních kol náleží všem bytům v rámci hromadných parkovišť umístěných v suterénu budov – auta tak nezabírají prostor mezi domy a ten je plně využit na parkovou zónou, různá sportoviště a dětská hřiště.

Celkem bude soubor obsahovat 12 domů, v první fázi je spuštěn prodej bytů v prvním z nich. Developerem je společnost EUFI, která plánuje první fázi projektu dokončit v roce 2021 a ve čtvrtém kvartálu roku 2021 budou byty k dispozici k nastěhování.

Lokalita:

Slaný je město ve Středočeském kraji s přibližně 15 000 obyvateli, 25 km severozápadně od Prahy, do které se lze rychle dostat automobilem, vlakovými i autobusovými spoji. Přímo u Slánského mlýna leží autobusová zastávka s frekventovanou přímou linkou, díky které je během 30 minut dostupná stanice pražského metra Veleslavín.

Celý soubor je umístěn mezi ulicemi Lázeňská a Nezamyslova, v údolí se sítí potoků a malých jezer obklopeném vinicemi a sady. Na břehu jednoho z jezer bude v rámci projektu zrekonstruována budova starého mlýna a využita jako restaurace. 1 km je vzdáleno centrum města, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost včetně supermarketů, divadla, škol či nemocnice. Přírodou okolo Slánského mlýna vede mnoho pěších cest i cyklostezek, nedaleko je také slánský klášter, lesopark Háje nebo přírodní park Slánská hora.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky