02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Slavonínské zahrady - moderní a dostupné byty v Olomouci na prodej

V prodeji
Loudova, Povel, Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj, Střední Morava, 78301, Česko

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Marzio
 • Městská část / kraj:
  Olomoucký kraj
 • Lokalita:
  Olomouc
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

V klidné lokalitě na okraji města Olomouc se realizuje projekt rezidenčního bydlení Slavonínské zahrady, který nabídne moderní a dostupné bydlení s velmi dobrým spojením do středu města a na dálnici.

V rezidenčním komplexu Slavonínské zahrady jsou k dispozici moderní byty o velikosti 1+kk až 3+kk, které lze v případě potřeby sloučit a vytvořit tak větší obytný prostor. Součástí bytů jsou velkorysé terasy, balkony nebo předzahrádky. Pro pohodlí rezidentů jsou byty navrženy jako bezbariérové. V domě je instalován výtah a v rámci komplexu jsou k dispozici parkovací místa.

K standardnímu vybavení interiérů patří mimo jiné plovoucí podlahy, keramické obklady nebo francouzská okna. Developer umožňuje provedení klientských změn a možnost vybavení interiérů dle přání klienta.

Projekt realizuje developerská společnost Marzio.

Lokalita:

Rezidenční komplex Slavonínské zahrady je situován v ulici Loudova v klidné lokalitě městské části Olomouc-Povel. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích zařízení a dalších služeb.

Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí blízky rybník Hamrys s cyklostezkami, možností procházek a bruslení.

Velice rychlé je dopravní spojení do centra Olomouce i na dálnici směr Ostrava a Brno. Zastávka autobusu se nachází přímo u projektu. Jízda do centra trvá pouhých 10 minut. Je plánováno prodloužení tramvajové linky do oblasti Nových sadů, které spojení s centrem ještě více usnadní. 

Lokalita

Loudova, Povel, Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj, Střední Morava, 78301, Česko

Co si o projektu “Slavonínské zahrady - moderní a dostupné byty v Olomouci na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty