Slunečné Terasy

Aktualizováno: 23 prosince, 2015
Slunečné Terasy
Adresa Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 135
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 34 - 173 m2
Developer Ekospol a.s.


O projektu:

Slunečné terasy se nachází v městské části Praha 5 – Řeporyje, mezi ulicemi Jáchymovská a Smíchovská. Developerský projekt představují obytný komplex čtyř bytových viladomů zahrnujících 135 nových bytů. Novostavby se pyšní originální architekturou, která oživuje stávající zástavbu a zároveň poskytuje i nadstandardní výhody pro rezidenty. Důvodem jsou ustupující patra umožňující realizaci prostorných střešních teras, které daly projektu jeho jméno a ze kterých je krásný výhled na Dalejské údolí. Bytový komplex skloubí veškeré výhody městského života a bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody. Bytové domy zahrnují uzamykatelní garážové boxy, podzemní kryté garážové stání i samostatné venkovní garáže. Rezidenti mají k dispozici i venkovní parkovací stání. Obvodové stěny viladomů jsou zatepleny kvalitní tepelnou izolací, díky které rezidenti ušetří až 20 % nákladů určených na vytápění. Dokončení výstavby je plánováno na (bude upřesněno). Developerem projektu je developerská společnost Ekospol a.s.

Byty:

Nové bydlení Slunečné terasy nabízí celkem 135 nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Byty jsou situovány ve čtyřech moderních viladomech o šesti podlažích. Užitná plocha bytů činí 34 až 173 m2. K jednotlivým bytům patří balkony či terasy. Většina bytů v přízemí disponuje předzahrádkou. Garážové stání není zahrnuto v ceně bytu, můžete si jej však přikoupit.

Lokalita:

Obytný areál Slunečné terasy je situován v městské části Praha 5, Řeporyje, ul. Jáchymovská. Novostavby sousedí s městskou částí Stodůlky, ve které se nachází trasa metra i veškerá občanská vybavenost (nákupní centra a obchody, mateřské a základní školy, lékaři, restaurace atd.). Novostavby leží v oblasti s plnou občanskou vybaveností a se skvělou dopravní dostupností. Z místa se dostanete městskou hromadnou dopravou. Ke stanici metra B – Luka dojedete za 4 minuty autobusem ze zastávky Slatinová, popřípadě se k ní za pouhých 13 minut dostanete i pěšky. Cesta metrem do centra trvá 15 minut. Ve volném čase se můžete vydat na procházku či za sportem do Dalajského údolí.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (70 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky

Array