02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Smart Byty

Vyprodáno
Petržílkova, Nové Butovice, Praha 5

Detaily

 • ID:
  5498
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Nové Butovice
 • Byty k nastěhování od:
  05/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 141 m2
 • Počet bytů celkem:
  149
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.496.507 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Smart byty, jehož realizace bude probíhat ve dvou etapách, je zaštiťován developerskou společností Trigema. V rámci projektu budou postaveny dva bytové domy, které se budou nacházet v Praze 13 - Nové Butovice a ve kterých bude k dispozici 270 nových bytů. V červenci 2014 bude zahájena výstavba první etapy bytového komplexu Smart byty. První etapa zahrnuje výstavbu 141 nových bytů, které budou dokončeny a zkolaudovány v listopadu roku 2015. Prodej 129 nových bytů druhé etapy bude pravděpodobně zahájen v říjnu 2014, výstavba bude zahájena v březnu 2015 a odhad celkového dokončení projektu je stanoven na květen 2016. Polyfunkční areál Smart byty bude poskytovat všechny výhody a standardy typické pro projekty společnosti Trigema. Jednou z mnoha nabízených předností projektu je energeticky úsporný profil novostaveb. Úsporu financí vám zajistí např. rekuperační systémy na ohřev vzduchu. Novinkou, kterou vám nabídne projekt, jsou rozvody pro technologie inteligentního bydlení. Chytré systémy ušetří majitelům nových bytů nezanedbatelné částky. Systém například dokáže ztlumit provoz připojených spotřebičů v době nepřítomnosti majitelů. Dále v rámci developerského projektu vzniknou i komerční prostory a galerie pro české fotografy, která bude spojená s kavárnou.

Byty: Nové bydlení Smart byty vám nabízí výběr z 270 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a užitné ploše 28,8 m2 až 141,2 m2. Další výhodou projektu je modulové bydlení. Nové byty jsou projektovány tak, aby bylo možné je bez velkých nákladů spojit či rozpojit. V ceně bytu je zahrnut sklep, případná cena zahrady, terasy či balkonu. Garáž je taktéž nedílnou součástí bytu, ale není zahrnuta v základní ceně bytu.

Lokalita: Lokalita projektu Smart byty je velmi atraktivní (Praha 5 - Nové Butovice), kombinuje veškerou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost i přírodu a zeleň k relaxaci. Novostavby se nacházejí pár metrů od stanice metra – Nové Butovice (3 min) / Hůrka (10 min). Do centra i na letiště dojedete během 15 minut. V okolí novostaveb najdete základní školu, školku i střední školu (5 – 10 min), polikliniku Lípa, úřad MČ Prahy 13, banky, poštu i restaurace. Nakoupit si můžete v OC Galerie Nové Butovice (10 min), supermarketu Tesco express (3 min) či Albert (10 min). Odpočívat a relaxovat můžete v parcích, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti.

22.9.2014 - Trigema prodala 100 SMART bytů a spustila předprodej II. etapy

Nečekaný úspěch prodeje první fáze SMART bytů je výsledkem několika faktorů. Mezi ty patří skvělé vlastnosti, kterými se tento projekt chlubí, dobré reference založené na předchozích úspěšných projektech sjednocených pod značku Trigema Chytré bydlení a velmi přívětivá cena, která z projektu činí bydlení dostupné pro širokou veřejnost. Za necelých šest měsíců společnost prodala 70 % bytů I. etapy. Průměrná cena bytů se pohybuje kolem hranice 53.000 Kč / m2 včetně DPH, jež je výsledkem normy Nového občanského zákoníku. V praxi to znamená cenu bytu s DPH děleno podlahovou plochou (tedy obytná plocha bytu + plocha pod svislými konstrukcemi + plocha sklepa).

Společnost Trigema reaguje na zvýšenou poptávku po kvalitnějším bydlení vytvořením nového konceptu s názvem Chytré bydlení. Výhody a hlavní opěrné pilíře projektu vysvětluje předseda představenstva Ing. Marcel Soural následovně: „Stavíme v nízkoenergetickém standardu, při výstavbě klademe důraz na moderní technologie a nové trendy v bydlení. Prodejní úspěch I. etapy nám ukázal, že to je cesta správným směrem. Zřejmě nastala doba, kdy si zákazník uvědomuje, že je třeba nacházet správný poměr mezi cenou a kvalitou.“

K firemní strategii nového projektu Soural dodává: „Inteligentní systém ovládání bytu je v našem chápání pouze jeden ze segmentů chytrého bydlení. Tam dále spadají i další parametry projektu jako jsou vhodná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností, nízkoenergetickým standardem projektu, technickými a dalšími opatřeními, které mohou mít vliv na zdraví a bezpečnost obyvatel.“

I. etapy začala před prázdninami, výstavba II. etapy by měla být dokončena na podzim příštího roku. Polyfunkční projekt nabídne bydlení pro 300 rodin, prostory pro obchody, služby, galerii pro české fotografy spojenou s kavárnou a zrekonstruovaný bulvár pro umělecké vyžití. II. etapa SMART bytů se nalézá u stanice metra Nové Butovice a nabídne 137 nových bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. K dispozici bude také několik zajímavě řešených mezonetů. Cena bytů je kalkulována od 56.000 Kč / m2. Pro zájemce jsou spuštěny webové stránky www.smart-byty2.cz, kde se dozví základní informace a další novinky o projektu.

Lokalita

Petržílkova, Nové Butovice, Praha 5

Co si o projektu “Smart Byty” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty