30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Smilova Pardubice

V prodeji
Smilova, Pardubice, Pardubický kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Theia Property
 • Městská část / kraj:
  Pardubický kraj
 • Lokalita:
  Pardubice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  3+kk, 4+kk

O projektu

Projekt Smilova nabízí ve své poslední etapě celkem 15 bytových jednotek rozmístěných v moderním bytovém domě. K dispozici jsou byty s lodžiemi, balkony nebo terasami. Přízemí je vyhrazeno pro komerční prostory a součástí budovy jsou také garáže. Dispozice bytových jednotek jsou 3+kk a 4+kk. Vizuálně budově dominují symetrické geometrické linie, jednoduchost a minimalismus barev i tvarů. V samotných bytech je pak kladen důraz na funkční využití prostoru a praktičnost. Developerem projektu je společnost Theia Property, s.r.o.

Lokalita

Byty Smilova se nachází na ulici Smilova v centru Pardubic, kde je k dispozici plná občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, základní a mateřská škola, supermarket, banka, zdravotnická zařízení včetně nemocnice, pošta, sportoviště, zastávky městské hromadné dopravy, železniční stanice, nákupní centrum, ale i aquapark, kino, letní stadion či letní kino. Milovníci zeleně mohou navštívit nedaleké Tyršovy sady se zámkem nebo Bubeníkovy sady. Z Pardubic lze dojet autem do centra hlavního města za hodinu a 15 minut, za pouhých 25 minut do Hradce Králové a za dvě hodiny do Olomouce.

 

Lokalita

Smilova, Pardubice, Pardubický kraj

Co si o projektu “Smilova Pardubice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty