26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt SO-HO Rezidence

Doporučené V prodeji
Tusarova-Jankovcova-V Háji, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  148
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V pražských Holešovicích vzniká rekonstrukcí industriální budovy Tesla a navazující novostavbou projekt SO-HO Rezidence. Název odkazuje na newyorkskou čtvrť, která je centrem kultury, zábavy a obchodu pro komunitu z celého světa, stejně tak jako Holešovice. Rekonstrukce industriální budovy Tesla již od února probíhá a spolu s navazující novostavbou vytvoří polyfunkční blok s klidným zeleným vnitroblokem a nabídnou širokou škálu bytových jednotek od klasických bytů, po atraktivní mezonety a lofty. V přízemí první etapy (rekonstruované budově Tesla) vznikne promenáda s obchody místního charakteru, fitness a kavárnou. Přestěhuje se sem také vyhlášená Naše Toustárna. V rámci výstavby SO-HO Rezidence je plánovaná školka a samozřejmostí je zajištění podzemního parkování pro rezidenty.

V aktuální I. etapě projektu vznikne v rekonstruované budově při ulici V Háji 148 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk, některé z bytů budou řešeny atypicky jako lofty a mezonety. Díky vyšším světlým výškám a vloženým patrům budou i menší byty působit prostorně a vzdušně, vyšší podlaží navíc nabídnou zajímavé výhledy na Prahu. I.etapa by měla být dokončena na začátku roku 2024.

V následující II. a III. etapě pak bude blok doplněn novostavbami podél ulic Jankovcova a Tusarova. Nabídnou 186 a 169 bytů, jejichž dokončení je naplánováno na rok 2025.

Vybrané byty z první a druhé etapy jsou již v prodeji a lze si z nich vybírat na webové stránce projektu nebo přímo v prodejním centru Classic 7, Budova C (přízemí), Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Za projektem stojí developerská společnost CRESCO REAL ESTATE.

Lokalita

Holešovice jsou rezidenční lokalitou oblíbenou díky výborné dostupnosti centra města, unikátnímu umístění v meandru Vltavy nedaleko dvou velkých parků – Letné a Stromovky.

Jižní Holešovice jsou místo s komplexní občanskou vybaveností. V Holešovicích můžete také poznat všechny chutě světa, od české tradiční kuchyně, přes pravou italskou cuccinu, až po street food koncepty a jižanské BBQ. Milovníci umění si zde také přijdou na své, naleznete zde DOX, centrum současného umění, divadelní scény všech žánrů, malebný street art, místa a kluby plné inspirace a nekonvenčního myšlení. Žij a miluj Holešovice!

Lokalita

Tusarova-Jankovcova-V Háji, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “SO-HO Rezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty