30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt SO-HO Rezidence

Doporučené V prodeji
Tusarova-Jankovcova-V Háji, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  148
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V pražských Holešovicích vzniká rekonstrukcí industriální budovy Tesla a navazující novostavbou projekt SO-HO Rezidence. Název odkazuje na newyorkskou čtvrť, která je centrem kultury, zábavy a obchodu pro komunitu z celého světa, stejně tak jako Holešovice. Rekonstrukce industriální budovy Tesla již od února probíhá a spolu s navazující novostavbou vytvoří polyfunkční blok s klidným zeleným vnitroblokem a nabídnou širokou škálu bytových jednotek od klasických bytů, po atraktivní mezonety a lofty. V přízemí první etapy (rekonstruované budově Tesla) vznikne promenáda s obchody místního charakteru, fitness a kavárnou. Přestěhuje se sem také vyhlášená Naše Toustárna. V rámci výstavby SO-HO Rezidence je plánovaná školka a samozřejmostí je zajištění podzemního parkování pro rezidenty.

V aktuální I. etapě projektu vznikne v rekonstruované budově při ulici V Háji 148 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk, některé z bytů budou řešeny atypicky jako lofty a mezonety. Díky vyšším světlým výškám a vloženým patrům budou i menší byty působit prostorně a vzdušně, vyšší podlaží navíc nabídnou zajímavé výhledy na Prahu. I.etapa by měla být dokončena na začátku roku 2024.

V následující II. a III. etapě pak bude blok doplněn novostavbami podél ulic Jankovcova a Tusarova. Nabídnou 186 a 169 bytů.

Vybrané byty z první a druhé etapy jsou již v prodeji a lze si z nich vybírat na webové stránce projektu nebo přímo v prodejním centru Classic 7, Budova C (přízemí), Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Za projektem stojí developerská společnost CRESCO REAL ESTATE.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

5% BONUS
z vlastních zdrojů hrazených nad rámec 15 % první splátky

Prostředky, které uhradíte nad 15 % v rámci první platby po podpisu SOSB (tj. do 10-ti dnů od podpisu SOSB), budou zhodnoceny sazbou 5 %.
Toto zhodnocení bude znamenat snížení kupní ceny o tuto částku. Tedy příjemnou úsporu pro klienty hradící větší část kupní ceny z vlastních zdrojů. Zhodnocení se bude počítat jako fixní na 1 rok.
Speciální nabídka může být kdykoli zrušena a její podmínky mohou být měněny.

GARANTOVANÉ NÁJMY
jedinečná šance pro investory

Ve spolupráci s naším exkluzivním partnerem zajistíme bezproblémový a trvalý pronájem a tím i příjem z vaší jednotky včetně kompletní obchodní správy. Můžete si zvolit ze 2 úrovní balíčků, přičemž balíček "Jistota" garantuje nepřetržitý nájem po celou dobu uzavření smlouvy a stav bytu při předání. Pro investory je to jedinečná příležitost mít zajištěný příjem po celou dobu pronájmu.
Maximalizace výnosu (nájmu) díky robustní databázi a znalostem partnera, jednoznačně nejzkušenějšího na českém trhu.
Profesionální online správa prostřednictvím unikátního systému.

Lokalita

Holešovice jsou rezidenční lokalitou oblíbenou díky výborné dostupnosti centra města, unikátnímu umístění v meandru Vltavy nedaleko dvou velkých parků – Letné a Stromovky.

Jižní Holešovice jsou místo s komplexní občanskou vybaveností. V Holešovicích můžete také poznat všechny chutě světa, od české tradiční kuchyně, přes pravou italskou cuccinu, až po street food koncepty a jižanské BBQ. Milovníci umění si zde také přijdou na své, naleznete zde DOX, centrum současného umění, divadelní scény všech žánrů, malebný street art, místa a kluby plné inspirace a nekonvenčního myšlení. Žij a miluj Holešovice!

Lokalita

Tusarova-Jankovcova-V Háji, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “SO-HO Rezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty