30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Soběšické louky

V prodeji
Soběšice, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno-Soběšice
 • Počet bytů celkem:
  18 bytů, 9 RD
 • Velikost jednotek:
  Byty 2-3+kk, RD 5+kk

O projektu

Rezidenční projekt Soběšické louky zahrnuje celkem 3 bloky, z nichž jeden zahrnuje byty, druhý byty a rodinné domy a třetí výhradně rodinné domy. Celkem je k dispozici 18 bytů o dispozici 2+kk nebo 3+kk, které se nacházejí ve viladomech, a dále 9 rodinných domů o dispozici 5+kk. Součástí domů jsou garáže, zahrady, balkony či lodžie, součástí bytů jsou balkony či zahrady a také sklady. Interiér i exteriér je řešen s akcentem na moderní trendy, praktičnost, vysokou kvalitu, ale i variabilitu.

Lokalita

Projekt Soběšické louky najdete v městské části Brno-Soběšice, která se nachází na severu Brna v Jihomoravském kraji. Jedná se o lokalitu venkovského charakteru, hojně vyhledávanou k procházkám. Z pohledu občanské vybavenosti zde nechybí mateřská a základní škola, pošta, knihovna, sportoviště, obchody či stravovací zařízení. K výletům vybízí zdejší minipivovar, klášter klarisek, rozhledna v místě někdejšího 1. trigonometrického bodu v ČR či naučná lesní stezka. V místě je také dostupná brněnská MHD.

Lokalita

Soběšice, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Soběšické louky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty