02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Starý Dub 51

V prodeji
Český Dub, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Český Dub
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Projekt Starý dub 51 zahrnuje sedm malometrážních apartmánů s terasami i předzahrádkami, vlastním parkovacím stáním i sklepním prostorem. Rozlohy bytů jsou od 23 do 55 metrů čtverečních, terasy jsou od 8 do 27 metrů čtverečních a zahrádky od 47 do 70 metrů čtverečních.

Bytové jednotky o dispozici od 1+kk po 3+kk jsou rozmístěny ve zrekonstruovaném zděném domě a nově jsou řešeny s akcentem na funkčnost, stylovost i chytré využití prostoru. V bytech, které jsou již k dispozici pro nastěhování, nechybí například velkoformátová dlažba, okenní trojskla či podlahové topení.

Lokalita

Projekt Starý dub 51 najdete ve městě Český Dub, v Libereckém kraji. Jde o malebnou obec v Podještědí, která disponuje dobrou dopravní dostupností do Liberce, Mladé Boleslavi i Prahy. V obci žije přibližně 2800 obyvatel a je zde k dispozici občanská vybavenost se školami, školkami, obchody, službami, sportovišti i kulturními či zdravotnickými zařízeními. Zároveň zde nechybí zeleň, která je zastoupena nejen řekou Ještědkou, lesy a loukami, ale třeba i národním parkem Čertova zeď.

Lokalita

Český Dub, Liberecký kraj

Co si o projektu “Starý Dub 51” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty