Statek Šeberov

Aktualizováno: 3 dubna, 2015
Statek Šeberov
Adresa K Šeberovu, Šeberov, Praha 4
K nastěhování od leden 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 39
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 77 - 147 m2


O projektu:

Komorní charakter, bezpečný areál, venkovské prostředí tato slova stručně vystihují developerský projekt Statek Šeberov. Projekt je součástí městské části Praha 4 - Šeberov a je takřka těžké uvěřit, že novostavba má klidný venkovský charakter. Všichni ty, kteří utíkají od ruchu hlavního města, a hledají harmonii v přírodě, Statek Šeberov okouzlí. Celý projekt se nachází v ulici K Šeberovu v obci Hrnčíře a jedná se o uzavřený statek. Klientům nabízí developer STAV-SV s.r.o. jedinečné služby včetně individuálního návrhu interiéru, který by vyhovoval potřebám klientů. Rezidenční dvůr Statek Šeberov je neopakovatelný architektonický pokus, jenž citlivě využívá prostoru původního statku. Stavba akcentuje původní půdorys stavby a díky tomu vyrostl polouzavřený bytový projekt s centrálním vjezdem na dvůr. Vstupy jednotlivých bytů jsou orientovány do dvora, díky čemuž může docházet ke spontánnímu sociálnímu kontaktu mezi majiteli. Byty jsou otevřeny i směrem ven do nezastavěné obce Hrnčíře.

Byty:

Celkový počet nových bytů, které jsou potencionálním majitelům k dispozici, je 39, kdy se celková výměra pohybuje od 77m2 do 147 m2. Variace dispozic tak začíná na 2+kk až po 5+kk. Celková cena za bytovou jednotku začíná na 4.670.165 Kč a za ten největší byt zaplatíte 8.653.621 Kč. Ke každému bytu patří garážová či parkovací místa. Bytové jednotky mají plovoucí vícevrstvé podlahy, keramická dlažba je pak použita v prostorách koupelny, WC, dále pak u vstupu a chodby v přízemí, najdeme ji i v technické místnosti a i v prostoru společné domovní chodby a kočárkárny. Dále ve standardním vybavení jsou Eurookna, ve střešních bytech jsou použita okna typu VELUX. Vchodové dveře jsou bezpečnostní a plastové s imitací dřeva. Interiérové dveře jsou pak částečně prosklené a jsou v provedení dýha dub či buk. Ty byty, které disponují předzahrádkami, tak zde byla použita probarvená betonová dlažba o rozměrech 50x50 cm.

Lokalita:

Statek Šeberov na Praze 4 je unikátním projektem v oblasti spojení klidného prostředí s krátkou vzdáleností od centra hlavního města. Hlavními klady této lokality je velké množství volnočasových aktivit a kompletní infrastruktura. Na Václavské náměstí se osobním automobilem dostanete za necelých patnáct minut, cesta autobusem ke stanici metra Opatov trvá maximálně sedm minut. Jelikož se nové bydlení Statek Šeberov nachází v blízkosti lokalit Kunratice a Průhonice, je možnost trávení volného času ještě větší. Nedaleko se nachází upravované rybníky, cyklostezky, dětská hřiště, nebo nově otevřený sportovní areál. Rodiny s dětmi zajisté ocení přítomnost velkého množství výběrových mateřských a základních škol, jako jsou například kanadská nebo anglická. V blízkém okolí mají majitelé možnost nakupování v Čestlicích a na Chodově.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (70 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky