30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Štefánikova 1

V prodeji
Štefánikova 1, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  1-2+kk

O projektu

Projekt Štefánikova 1 je projektem rekonstruovaného a modernizovaného domu - paláce Bernharda a Samuela Morgensternových, který nově nabídne 12 bytů včetně dvou mezonetových. Dispoziční řešení bytů je 1+kk nebo 2+kk s vyýměrou od 37 do 82 metrů čtverečních.

Moderní byty jsou kombinovány s historickými prvky ve společných prostorách, kde nechybí štukový dekor, umělecko-řemeslné práce ve dřevě, kovu a skle, původní kachlová dlažba nebo kamenné schodiště s původním litinovým zábradlím. V bytech jsou vícevrstvé dřevěné podlahy, nová střešní okna, podlahové vytápění, koupelnová velkoformátová dlažba i moderní sanita.

Lokalita

Projekt Štefánikova 1 najdete na Štefánikově třídě v lokalitě Ponava, což je brněnská městská čtvrť, nacházející se severně od centra Brna. V této lokalitě ryze městského typu je k dispozici řada obchodů a stravovacích zařízení a sídlí zde také školská zařízení všech úrovní (od MŠ po VŠ). K aktivnímu využití volného času je dispozici park v západní části Ponavy a rozmanitá sportoviště, mezi která patří tenisový areál, atletický stadion, hokejová hala, ale třeba i dětská hřiště. Zajímavostí je Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity.

Lokalita

Štefánikova 1, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Štefánikova 1” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty