02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Štěrboholské terasy II

Vyprodáno
Dragounská, Štěrboholy, Praha 10

Detaily

 • ID:
  3126
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Štěrboholy
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet bytů celkem:
  67
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Štěrboholské terasy tvoří pětice novostaveb, nacházejích se poblíž centra klidné městské části Praha 15 – Štěrboholy. Ve tří až čtyřpodlažních domech nabízíme celkem 67 nových bytů od 1+kk až do 4+kk. Standardním vybavením jsou plovoucí podlahy německé firmy PARADOR, španělské obklady PORCELANOSA, dveře SAPELI, podlahové vytápění, designové koupelnové zařízení GROHE COSMO a další. Společné prostory jsou řešeny v technicistním designu, tj. netradičně působící pohledové betony schodišť s nerezovým výtahem. Samozřejmostí je možnost individualizace dispozice bytů, včetně jejich slučování a dále, díky spolupráci s několika bankovními ústavy, zajištění výhodného financování. Nabídka bytů v tomto projektu je doplněna kvalitní občanskou vybaveností. Projekt, který získal titul Fasáda roku 2010 firmy Baumit, byl realizován v letech 2009 až 2011, nabízí možnost koupě posledních 10% volných bytů.

Lokalita: Areál se nachází poblíž centra klidné městské části Praha 15 – Štěrboholy. V bezprostředním okolí - obchodní centrum Europark, sportovní centrum s víceúčelovou halou, integrované školství s mateřskou a základní školou a v neposlední řadě též napojení na dopravu Pražského okruhu vytvářejí dnes ze Štěrbohol velmi kvalitní místo k bydlení, odpočinku či sportovnímu vyžití. Z pohledu dopravního napojení je areál vzdálený 10 minut od konečné metra "A", automobilové napojení řeší radiální Pražský okruh, vzdálený cca 1km jízdy autem.

Více info: http://www.sterboholske-terasy.cz/

Lokalita

Dragounská, Štěrboholy, Praha 10

Co si o projektu “Štěrboholské terasy II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty