30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Strakonická 15

V prodeji
Strakonická, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PELA invest, s.r.o
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Plocha bytů (od - do):
  22-97
 • Počet bytů celkem:
  30
 • Velikost jednotek:
  1+kk-2+kk

O projektu

V dynamické části oblíbené pražské čtvrti Smíchov se realizuje unikátní rezidenční projekt Strakonická 15, který nabídne elegantní bydlení v centru hlavního města.

Bytový dům Strakonická 15 prochází kompletní rekonstrukcí včetně společných prostor. K dispozici je 27 precizně rekonstruovaných bytů o velikosti 1+kk - 2+kk a 2 ateliéry. Obytná plocha jednotek je 22 až 97 metrů čtverečních. Velkoformátová okna organicky propojují interiér s venkovním prostorem. Byty jsou dispozičně řešeny tak, aby bylo možné maximálně využít vnitřní prostor. Pro pohodlí nových majitelů bude v domě instalován nový výtah.

Projekt realizuje společnost PELA invest, s.r.o. Dokončení stavebních prací a stěhování névých majitelů je plánováno na podzim 2022.

Lokalita

Rezidenční dům Strakonická 15 je situován ve stejnojmenné ulici mezi Andělem a Smíchovským nádražím. V místě je k dispozici nadstandardní občanská vybavenost včetně jedinečných restaurací, barů, galerií a dalších možností kulturního a společenského života.

Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí například blízký břeh Vltavy. Smíchov je jedinečným místem pro vlastní bydlení i jako investiční příležitost. V blízkém okolí se v budoucnu realizují developerské projekty, které ještě zvýší hodnotu a prestiž této lokality.
Rychlé spojení s centrem i ostatními částmi Prahy zajišťuje městská doprava. Na stanici metra Smíchovské nádraží lze dojít procházkou do 5 minut.

Lokalita

Strakonická, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Strakonická 15” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty