02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Strašnice - Nad svahy

Vyprodáno
U Trati, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Nad svahy zahrnuje 12 řadových rodinných domů v klidné ulici s režimem obytné zóny ve čtvrti Strašnice. Developerem je společnost Bretton s.r.o.

Dvoupodlažní domy jsou navrženy v energeticky úsporném standardu a využívají technologie jako například vlastní nádrž na zachytávání dešťové vody. Fasády kombinují světlou omítku s obklady v dekoru dřeva. Vnitřní prostory s dispozicí o velikosti 5kk jsou rozšířeny o terasu a zahradu orientovanou na jižní stranu. Každý dům má vlastní garáž a jedno parkovací stání před domem. Kapacita stání v ulici je navíc rozšířena o stání pro návštěvy a doplněna výsadbou zeleně.

Lokalita: Pozemek, na kterém budou domy umístěny, leží na nově vytvořené komunikaci při ulici U Trati a v sousedství 2 nízkopodlažních stávajících bytových domů. Jedná se o klidnou lokalitu se zástavbou převážně rodinných domů v Praze 10 – Strašnicích. V docházkové vzdálenosti 800 m se nachází tramvajové zastávky Kubánské náměstí a Nádraží Strašnice s linkami napojujícími se na metro - stanice linky metra A Strašnická je vzdálena 1,5 km. Centrum Prahy je tak dostupné do 30 minut.

V rámci sousedních Vršovic je k dispozici veškerá občanská vybavenost, v sousedství domů se nachází Nákupní centrum Eden a sportovní komplex Slavia Praha s plaveckým a zimním stadionem.

Co si o projektu “Strašnice - Nad svahy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty