Strašnice - Nad svahy

Aktualizováno: 25 června, 2020
Strašnice - Nad svahy
Adresa U Trati, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 12/2021
Počet jednotek 12
Velikost jednotek 5+kk
Developer Bretton s.r.o.


O projektu:

Projekt Nad svahy zahrnuje 12 řadových rodinných domů v klidné ulici s režimem obytné zóny ve čtvrti Strašnice. Developerem je společnost Bretton s.r.o.

Dvoupodlažní domy jsou navrženy v energeticky úsporném standardu a využívají technologie jako například vlastní nádrž na zachytávání dešťové vody. Fasády kombinují světlou omítku s obklady v dekoru dřeva. Vnitřní prostory s dispozicí o velikosti 5kk jsou rozšířeny o terasu a zahradu orientovanou na jižní stranu. Každý dům má vlastní garáž a jedno parkovací stání před domem. Kapacita stání v ulici je navíc rozšířena o stání pro návštěvy a doplněna výsadbou zeleně.

Lokalita:

Pozemek, na kterém budou domy umístěny, leží na nově vytvořené komunikaci při ulici U Trati a v sousedství 2 nízkopodlažních stávajících bytových domů. Jedná se o klidnou lokalitu se zástavbou převážně rodinných domů v Praze 10Strašnicích. V docházkové vzdálenosti 800 m se nachází tramvajové zastávky Kubánské náměstí a Nádraží Strašnice s linkami napojujícími se na metro - stanice linky metra A Strašnická je vzdálena 1,5 km. Centrum Prahy je tak dostupné do 30 minut.

V rámci sousedních Vršovic je k dispozici veškerá občanská vybavenost, v sousedství domů se nachází Nákupní centrum Eden a sportovní komplex Slavia Praha s plaveckým a zimním stadionem.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky