04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Stromovka Kladno

V přípravě
Kladno, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  EBM Partner a.s.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kladno
 • Byty k nastěhování od:
  2028
 • Počet bytů celkem:
  620

O projektu

Projekt Stromovka Kladno nabízí celkem 620 bytových jednotek a komerční prostory v nově vznikající městské čtvrti o rozloze 50 tisíc metrů čtverečních. V rámci projektu vznikne také nové náměstí s restauracemi a obchody, školka a domov pro seniory. Výstavba bude probíhat v několika etapách a bude kompletně dokončena roku 2028. Developerem projektu je EBM Partner a.s.

 Lokalita

Novou městskou čtvrť naleznete poblíž vlakového nádraží v Kladně, se kterým bude čtvrť propojena podchodem. V blízkosti lokality je k dispozici plná občanská vybavenost odpovídající okrajové části města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, supermarkety, pošta, zdravotnická zařízení, bankomat, restaurace, sportoviště, zastávky MHD, zmiňovaná železniční stanice, ale i letní koupaliště, aquapark či jízdárna. Zeleň naleznete přímo v okolí nemovitosti nebo dále v parku Zoologická, Sítenské údolí či v lesu Bažantice. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a zeleně, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Kladno, Středočeský kraj

Co si o projektu “Stromovka Kladno” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty