Sun City

Aktualizováno: 12 prosince, 2015
Sun City
Adresa Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od v přípravě
Počet jednotek 278 + 6 + 10
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk, Penthousy, Vily
Developer Projekt byl prodán jinému developerovi


O projektu:

Chcete-li žít v dobrém dosahu centra hlavního města, mít na dosah všechny služby včetně škol a obchodních center, a přitom být obklopeni přírodou se zdravým prostředím, zaměřte se na developerský projekt rezidenčního bydlení SUN CITY – Sluneční město. Již podle názvu projektu je patrné, že novostavby se budou nacházet v otevřeném a prosluněném prostoru, jenž je v přímém spojení s přírodou pražských Stodůlek. Rezidenční bydlení nabídne 300 luxusních možností bydlení, a to 278 moderních bytů s úspornou technologií, dispozičně řešených jako 1+kk – 4+kk, s podlahovou výměrou 35 – 108 m2, s balkony nebo terasami a k přízemním bytům budou patřit předzahrádky; 6 luxusních penthousů (4+kk, 121 m2), které vzniknou v posledních, pátých patrech jednotlivých bytových domů a 10 dvoupatrových vil, o dispozicích 4+kk, o výměře 182 m2 a s velkým pozemkem. V interiérech si budete – v rámci klientských změn - moci zvolit ze dvou variant standardů podle svého vkusu a nároků.

Při výstavbě budou použity nejkvalitnější materiály předních evropských výrobců se zárukou jakosti. Architektura a design jsou inspirovány přírodou, unikátním místem a potřebami člověka. Díky inovačnímu systému „chytrá domácnost“ budou moci obyvatelé SUN CITY ovládat své byty nebo vily přes univerzální ovladač nebo chytrý telefon. Pro rezidenty bude v areálu vybudováno dvouposchoďové Fitness & SPA centrum, s velkým bazénem, saunami a kosmetickým salonem.

Projekt byl prodán jinému developerovi

Lokalita:

Projekt se realizuje v oblasti mezi novou městskou částí Západní Město Praha 5 – Stodůlky a Řeporyjemi, katastrálním územím jsou Stodůlky. V této lokalitě budete mít všechno, co běžně potřebujete, takřka „po ruce“. Ať už se jedná o školy a školky, lékaře, sportovní a kulturní vyžití, anebo obchodní centrum. Kromě toho se můžete toulat v přírodě třeba v ovocném sadu, procházet se kolem potoka, anebo šlápnout do pedálů a vyjet si po cyklostezce. V bezprostřední blízkosti budete mít středověký Skanzen Řepora. Stejné je to s dopravou – díky blízké stanici metra Stodůlky na trase B (5 minut chůze) se poměrně rychle dostanete kamkoliv po Praze. Budete v přírodě, neboť čtvrť Stodůlky je primárně tvořena zelenou zónou a památkovou přírodou, a přitom ve velkoměstě. V okolí se nevyskytuje žádná industriální výroba, tudíž je lokalita ekologická a vhodná k rezidenčnímu bydlení. Tak tohle by mohl být ten pravý domov!

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (72 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array