05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Sun Villas Řeporyje

V prodeji
Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Sun Villas s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Východně od centra Prahy v klidné lokalitě městské části Řeporyje vzniká projekt nadčasových rodinných domů Sun Villas Řeporyje, který nabídne pohodlné bydlení s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města.

Rezidenční komplex Sun Villas tvoří devět řadových dvoupatrových rodinných domů o velikosti 5+kk s užitnou plochou více než 200 metrů čtverečních. Součástí domů je zahrada s terasou a garáž s dostatkem úložného prostoru. Při stavbě byly použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Domy jsou situovány na pozemku o výměře 256 až 478 metrů čtverečních. Jedná se o nízkoenergetický projekt s nízkými náklady na provoz.
Realizaci zajišťuje společnost Sun Villas s.r.o. Dokončení stavby a stěhování nových majitelů je plánováno na konec roku 2022.

Lokalita

Rodinné domy Sun Villas se nachází v ulici Jáchymovská v pražské městské části Řeporyje. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost a služby. Výborné spojení s centrem Prahy zajišťuje městská doprava a rychlostní silnice. Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí přírodní parky Dalejské a Prokopské údolí. V bezprostředním okolí jsou k dispozici turistické trasy a cyklostezky.

Lokalita

Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Sun Villas Řeporyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty