23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Sun Villas Řeporyje

V prodeji
Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Sun Villas s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Východně od centra Prahy v klidné lokalitě městské části Řeporyje vzniká projekt nadčasových rodinných domů Sun Villas Řeporyje, který nabídne pohodlné bydlení s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města.

Rezidenční komplex Sun Villas tvoří devět řadových dvoupatrových rodinných domů o velikosti 5+kk s užitnou plochou více než 200 metrů čtverečních. Součástí domů je zahrada s terasou a garáž s dostatkem úložného prostoru. Při stavbě byly použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Domy jsou situovány na pozemku o výměře 256 až 478 metrů čtverečních. Jedná se o nízkoenergetický projekt s nízkými náklady na provoz.
Realizaci zajišťuje společnost Sun Villas s.r.o. Dokončení stavby a stěhování nových majitelů je plánováno na konec roku 2022.

Lokalita

Rodinné domy Sun Villas se nachází v ulici Jáchymovská v pražské městské části Řeporyje. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost a služby. Výborné spojení s centrem Prahy zajišťuje městská doprava a rychlostní silnice. Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí přírodní parky Dalejské a Prokopské údolí. V bezprostředním okolí jsou k dispozici turistické trasy a cyklostezky.

Lokalita

Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Sun Villas Řeporyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty