Svět Na Pláni

Aktualizováno: 2 prosince, 2015
Svět Na Pláni
Adresa Na pláni, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od projekt pozastaven
Počet jednotek 103
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 31 - 100 m2
Developer GEOSAN DEVELOPMENT a.s.


O projektu:

Novostavby bytových domů v projektu Svět Na Pláni nabídnou celkem 103 nových bytů v osmi vila domech na rozhraní městských částí Malvazinky a Smíchov. Jedinečná lokalita nabízí krásný výhled na Prahu a přilehlý Paví vršek. V suterénu všech domů najdete dostatek parkovacích stání. Pečlivě vybraná lokalita, kvalita bydlení i nádherný výhled jsou jen některé z mnoha výhod bytového projektu Svět. Vzhledem k jedinečné lokalitě, do které byl projekt umístěn, bylo potřeba k návrhu jednotlivých domů přistupovat tak, aby nenarušily stávající ráz této lokality. Proto zde byly navrženy vila domy, které architektonicky korespondují se stávající zástavbou. Byty jsou orientovány převážně na jih a každý byt nabízí také balkon nebo terasu. Jednotlivé bytové domy ponesou název po světových metropolích. Můžete tak bydlet v New Yorku, Sydney, Petrohradě, Singapuru, Paříži nebo Londýně, a přesto na dohled žlutého metra trasy B – Radlická. V projektu je pamatováno na dostatek garážových stání i sklepů pro všechny byty. Projektantem Světa Na Pláni je A+R SYSTEM s.r.o. Celým projektem vede chodník, který vytváří linii komplexu a zároveň nabízí příjemná místa k setkávání i odpočinku. V rámci bezpečnosti bude v projektu instalován kamerový systém, který bude hlídat každý vchod do domu a parkovací podlaží. V objektu č. 9 - Petrohrad bude zžízena služebna pro ochranku, kam budou svedeny záznamy ze všech kamer. Projekt je rozdělen do 2 etap, kdy v první etapě bude postaveno 8 vila domů s 81 byty a v druhé etapě následně vznikne 6 vila domů. Každý byt byl navržen tak, aby splňoval požadavky i té nejnáročnější klientely. Pokud Vám něco v navržených dispozicích nevyhovuje, není problém tyto úpravy vyřešit s naším centrem klientských změn. I zde platí, čím dřív přijdete, tím lze úpravy snadněji zapracovat. Ke každému bytu náleží terasa, balkon nebo předzahrádka, která Vám nabídne místo pro relaxaci po náročném dni. Noví majitelé jistě ocení, že každý byt je vybaven samostatným kotlem, díky kterému si můžete například i v chladném létě ohřát. V projektu je také dostatek garážových stání a sklepů. K bytům 3+kk a 4+kk je garážové stání.

Lokalita:

Nové byty Svět se nachází na rozhraní městských částí Malvazinky a Smíchov na prostranství mezi ulicemi Na Pláni a K Vodojemu. Jedná se o vyhledávanou lokalitu, nejenom pro její výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy, ale také pro její občanskou vybavenost. V těsné blízkosti projektu se nachází mateřská i základní škola, nemocnice, obchody, banky a pouhou jednu zastávku metrem nákupní galerie na Andělu. Vyznavači sportu jistě ocení nedaleké Sportcentrum Radlice a Sportovní klub Motorlet, které nabízí od plaveckého bazénu, wellness a fitness centra, spinningu, až po různě velké sportovní haly. Pokud dáváte přednost spíše procházkám v parku, pak oceníte nedaleký park Santošku a kopec Paví vrch s přírodní rezervací. Prokopské a Dalejské údolí je pár stanic městskou hromadnou dopravou.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (91 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array