23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Talo Kavalírka

Vyprodáno
Pod Kavalírkou, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  9745
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  22 - 192 m2
 • Počet bytů celkem:
  98
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk (mezonet)
 • Cena bytů (od - do):
  5.888.000 Kč - 15.475.900 Kč

O projektu

O projektu: V atraktivní lokalitě Košíře na Praze 5 na ulici Pod Kavalírkou vyrůstá developerský projekt společnosti YIT Stavo s.r.o., vycházející ze severské architektury. Ta je znát a cítit z členění oken, materiálového řešení a barevnosti fasády. Celá novostavba se skládá ze 4 nízkoenergetických sedmipodlažních domů, jež budou fungovat jako samostatné objekty. Ty mají v nabídce celkem 98 nových bytů a loftů, ke kterým patří 92 garážových stání. Energetická náročnost budovy skupiny B zajišťuje moderní a úsporné bydlení v bytech s klasickými dispozicemi 1+kk – 5+kk. Exteriér novostavby doplňují balkony a lodžie směřující do ulice, které jsou různě velké a atypicky řešené, aby fasáda byla hodně plastická a zajímavá i z pohledu kolemjdoucích chodců. Developerský projekt počítá s ukončením novostavby na podzim 2017, ale nové byty začal developer YIT prodávat již začátkem června 2015.

Byty: Projekt Talo Kavalírka bude díky svým čtyřem novostavbám nabízet 98 bytů s dispozicemi 1+kk – 5+kk o rozměrech užitné plochy od těch nejmenších - 27 m2 až po ty největší - 192 m2. V nejnižších patrech byly navrženy dvouúrovňové lofty s přístupem na soukromou předzahrádku. Naopak do nejvyšších pater byly umístěny komfortní mezonety se střešními terasami na obou stranách fasády. Téměř ke všem bytům náleží terasa, lodžie, vystupující balkon, nebo předzahrádka. Ve vybraných bytech nebudou podle finského vzoru chybět ani oblíbené sauny.
Projekt dále představuje úžasné využití suterénu. Domy se mezi sebou propojí a takto vzniklý společný suterénní prostor bude určený pro garážová stání, kterých bude celkem 92.

Lokalita: Ulice Pod Kavalírkou v Košířích na Praze 5, ve které se projekt nalézá, je přímo strategickým místem s výbornou dostupností do samotného centra Prahy. Tato lokalita je charakteristická především činžovní zástavbou, kterou rezidence Talo Kavalírka perfektně doplní. V těsné blízkosti se nachází park Kavalírka a o kousek dál park Klamovka, určené pro aktivní odpočinek a relaxaci. Občanskou vybavenost zde zastupují mateřské školky, základní školy, restaurace a nechybí zde ani sportovní centra, dětská hřiště, banky, pošta, obchody a lékárna. Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Kromě osobních automobilů, pro které je snadné se rychle napojit na blízké městské okruhy, je možné využívat také linky městské hromadné dopravy. Jen pár kroků od projektu se nachází zastávka tramvaje, ze které cesta na stanici metra Anděl zabere necelých 10 minut.

Lokalita

Pod Kavalírkou, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Talo Kavalírka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty