24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Tandem Modřany

Vyprodáno
Mezi Vodami, Modřany, Praha 4

Detaily

 • ID:
  10243
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  2020 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 90 m2
 • Počet bytů celkem:
  76
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Bytový, developerský projekt nazvaný Tandem Modřany bude stát v ulici Mezi Vodami v Modřanech. Developer tak chce dotvořit území na Praze 4, na kterém se nachází administrativní budova Nestle a bytový komplex Belarie Park. Díky projektu vzniknou dvě šestipodlažní novostavby, které budou mít v nabídce celkem 76 nových bytů o dispozicích 1+kk – 3+kk. Novostavby jsou označené čísly 1 a 2 a každý bude mít pouze 38 bytů, které jsou plánované až od 2NP. Součástí každého nového bytu bude balkón, sklepní kóje a parkovací stání. V přízemí budovy je plánována kočárkárna, kam se dají bezpečně uložit i kola. Pro příjemné a pohodlné bydlení počítá také developerský projekt u těchto prostor i s místností pro komunální odpad. Zahájení výstavby novostavby je naplánováno 2018 a její dokončení na 2020. Developerem i prodejcem je společnost Sekyra Group, a.s.

Tandem Modřany nabízí 76 bytů, rozdělených do dvou moderních budov, ve kterých bude v každé 38 bytových jednotek. Ty se budou v šestipodlažních domech nacházet až od druhého podlaží, s klasickými dispozicemi 1+kk – 3+kk. Jejich užitná plocha se pohybuje v rozmezí 30 m2 – 90 m2. Ke každému bytu bude patřit nejen sklepní kóje a parkovací stání, ale i balkon či terasa o rozměrech 1,5 m2 – 3 m2. Standardní vybavení bytů slibuje pohodlné a vysoce moderní bydlení. Projekt kromě bytových jednotek nabídne také nebytové prostory. Ty se budou nacházet v přízemí domů 1 a 2 a budou oddělené od obytných částí. Obchodní jednotky jsou plánovány i se zázemím, jako je kancelář, sociální zázemí atd. Samotná prodejní plocha bude mít rozměry 100 m2.

Lokalita: Tandem Modřany, nacházející se na ulici Mezi Vodami v části Modřany, na obvodě Praha 4, nabízí mimořádně vynikající možnosti nejen občanské vybavenosti, ale i dopravní dostupnosti. Ať se jedná o procházku, sport, nákupy anebo jen tak výlet do centra Prahy, na vše stačí pouhých pár minut. Právě proto patří Modřany v poslední době mezi nejoblíbenější lokality v Praze, obklopené zelení. Pro procházky a relaxaci je určená nedaleká přírodní památka Modřanská rokle. I sportovci si zde díky spoustě sportovišť přijdou na své. Podél břehu Vltavy se vine cyklo bruslařská stezka, lákající nejen k projížďkám na in-line bruslích, či kolech, ale i k procházkám. Nedaleko nových domů je také golfové hřiště, tenisové kurty a ve Freestyle Parku Modřany i beach volejbalové hřiště. V blízkosti nechybí ani skatepark a ve Freestyle Parku Modřany je možné si půjčit elektrický skateboard, in-line brusle, koloběžku nebo třeba skákací boty. Nudit se nebudou ani milovníci vody, kteří si můžou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na motorových člunech nebo třeba na vodních skútrech. Freestyle Park Modřany má v nabídce i spoustu dalších možností, jak si protáhnout tělo nebo užít zábavu s přáteli. Příznivci fitness ocení TRX, milovníci klidnějších sportů zase ocení hřiště na petang, adventure golf nebo možnost zahrát si kroket či badminton. Kompletní občanskou vybavenost zastupují základní a mateřské školy, polikliniky, pošta, obchody a supermarkety. Výbornou dopravní dostupnost zabezpečuje MHD. Do centra Prahy se dá dostat tramvají za pouhých patnáct minut. Do centra se dá lehce a rychle dostat i díky napojení na městský okruh. Blízké výpadovky na dálnice a rychlostní silnice zaručují také rychlou cestu z Prahy ven.

Více info: www.sekyragroup.cz > Tandem Modřany

Lokalita

Mezi Vodami, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Tandem Modřany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty