23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Terasa Lavande

V prodeji
Záhřebská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Na pražských Královských Vinohradech se začne realizovat nový projekt developerské a investiční společnosti Acord Invest, pod názvem Terasa Lavande. Realizace se uskuteční v Záhřebské ulici. Jedná se o bytový dům s novorenesanční fasádou, vystavěný ve II. polovině 19. století. Dům projde kompletní rekonstrukcí, včetně nové střechy, nových rozvodů elektřiny, vody a vzduchotechniky, při zachování všech historických a uměleckých prvků.
Napomůžeme-li si indicií Lavande (levandule) a Záhřeb, zjistíme, že rekonstrukce v uvedeném domě je inspirována Chorvatskem a jednou z nejkrásnějších bylin Středomoří. V tomto duchu tepla a mořského vánku, jižních kultur a vůní budou upraveny všechny nové, luxusní byty i společné prostory.
Stavba je cihlová, má jedno podzemní a šest nadzemních podlaží. K dispozici zde bude 17 malometrážních, nadstandardně provedených bytů pro náročné klienty a 2x nebytové prostory, a to v 1. PP a v 1. NP, přičemž jeden z komerčních prostorů má vlastní vchod z ulice.

Byty mají podlahovou plochu od 16 – 33 m2 a jejich dispozice je 1+kk. Ve 2. NP se nachází čtyři bytové jednotky, ve 3. NP je pět bytů, ve 4. a 5. NP je po třech bytech a v posledním, šestém NP budou byty dva. Některé budou mít balkon. U domu je možnost vlastního parkovacího místa.
Byty se kromě běžného bydlení dají využít třeba jako ateliér, anebo jako vhodná investice na unikátním místě.

Lokalita: Bytový dům Terasa Lavande se nachází v Záhřebské ulici 562/41, v městském obvodu Praha 2, katastrální území Vinohrady. Jedná se o jednu z nejžádanějších a nejprestižnějších adres v Praze vůbec. Vinohrady samy o sobě jsou lokalitou plnou života, avšak s blízkým dosahem mnohých parků a další zeleně pro odpočinek či sport. Kupříkladu Havlíčkovy sady neboli Grébovka - tato zelená perla Královských Vinohrad vám nabízí možnost sportovních aktivit, procházek či relaxace (dětská hřiště, venkovní posilovna, pétanque). Park můžete navštěvovat třeba každý den, neboť je v dobré pěší dostupnosti. Hned za ním se nachází zimní stadion a tenisové kurty. Na Perucké stráni je i psí louka, kam můžete vodit své čtyřnohé miláčky. Další parky v dostupnosti několika minut chůze jsou Bezručovy sady, Sady Bratří Čapků, anebo dětské hřiště Slezská. Městský park Riegrovy sady také není daleko – autem 4 minuty, MHD 12 minut, na kole 5 minut a pěšky 19 minut. Tam na vás čeká, kromě pěkných procházek v zeleni, venkovní posilovna, bazén, sokolovna, dětské hřiště, vyhlídková věž a dokonce i restaurace. Další krásný park je na náměstí Míru – pěšky jste tam za osm minut. Dominantou náměstí je novogotický kostel svaté Ludmily – a navíc je zde stanice metra, trasa A. Pokud vám nebude vyhovovat metro, máte přímo u domu zastávky tramvají i autobusů, čili doprava z této lokalit kamkoli není žádný problém.

V blízkosti domu (do pěti minut pěšky) jsou čtyři obchody s potravinami a smíšeným zboží. Na velké nákupy, či za službami můžete do Obchodního domu Pavilon (Vinohradská tržnice) na Vinohradské třídě. Autem tam dojedete za dvě minuty, „po svých“ vám to bude trvat devět minut. Supermarket Albert na náměstí Míru je vzdálen minutu autem, 8 minut MHD a 7 minut pěšky; do supermarketu Lidl dorazíte za 5 minut autem, za 19 minut MHD a za 18 minut pěšky.
Jestliže se vám zachce kultury, nejblíže máte Divadlo na Vinohradech, k němuž dojdete za necelých deset minut. Anebo si dopřejte repertoár komornějšího divadelního souboru Divadlo 21 – 3 minuty od domu.
Bydlení v této lokalitě je vhodný pro každého, komu vyhovuje čilý, pulsující život velkoměsta s veškerou občanskou vybaveností, včetně luxusních a stylových restaurací, divadel, galerií, a přitom s možností rychlého přesunu do přírody, k nabrání dalších sil pro každodenní život.

Lokalita

Záhřebská, Vinohrady, Praha 2

Co si o projektu “Terasa Lavande” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty