Terasy Plzeňská

Aktualizováno: 18 srpna, 2020
Terasy Plzeňská
Adresa Plzeňská, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od 1Q/2022
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Real Estate Invest Development s.r.o.


O projektu:

V Pražských Stodůlkách vzniká uprostřed stávající zástavby nový bytový dům. Objekt má 4 nadzemní a 2 podzemní podlaží a celkem 9 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 4kk. V přízemí se pak nachází kancelářské prostory.

Developerem je společnost Real Estate Invest Development s.r.o. Kolaudace je plánována na konec roku 2021 a nastěhování rezidentů v březnu 2022.

Lokalita:

Projekt je umístěn v ulici Plzeňská, klidné rezidenční ulice se zástavbou tvořenou viladomy. Z této ulice se do něj vstupuje a je zde také vjezd do podzemní garáže s 9 parkovacími stáními.

Jedná se o městskou část Stodůlky na Praze 5. Přímé autobusové a tramvajové linky spojují lokalitu s metrem. Blízkými stanicemi metra jsou Zličín na lince B a Motol na lince A. Dobře dostupné je i pražské letiště a napojení na pražský okruh s dostupností D5 a D7.

V lokalitě se nachází široká nabídka občanské vybavenosti včetně nákupního centra se supermarketem a lékárnou. Nedaleko se nachází Lesopark Řepy nebo rozlehlý přírodní park Košíře-Motol.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky

Array