30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Terasy Plzeňská

Vyprodáno
Plzeňská, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V Pražských Stodůlkách vzniká uprostřed stávající zástavby nový bytový dům. Objekt má 4 nadzemní a 2 podzemní podlaží a celkem 9 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 4kk. V přízemí se pak nachází kancelářské prostory.

Developerem je společnost Real Estate Invest Development s.r.o. Kolaudace je plánována na konec roku 2021 a nastěhování rezidentů v březnu 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Plzeňská, klidné rezidenční ulice se zástavbou tvořenou viladomy. Z této ulice se do něj vstupuje a je zde také vjezd do podzemní garáže s 9 parkovacími stáními.

Jedná se o městskou část Stodůlky na Praze 5. Přímé autobusové a tramvajové linky spojují lokalitu s metrem. Blízkými stanicemi metra jsou Zličín na lince B a Motol na lince A. Dobře dostupné je i pražské letiště a napojení na pražský okruh s dostupností D5 a D7.

V lokalitě se nachází široká nabídka občanské vybavenosti včetně nákupního centra se supermarketem a lékárnou. Nedaleko se nachází Lesopark Řepy nebo rozlehlý přírodní park Košíře-Motol.

Co si o projektu “Terasy Plzeňská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty