28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Terasy Šmukýřka

Vyprodáno
Pod Šmukýřkou, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7462
 • Stav:
 • Developer:
  SPS správa nemovitostí s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  86 - 154 m2
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  7.149.287 Kč - 14.168.444 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba Terasy Šmukýrka nacházející se v městské části Košíře na Praze 5, ul. Pod Šmukýřkou a představuje nový moderní bytový komplex. Developerský projekt od společnosti Šmukýřka development s.r.o. zahrnuje výstavbu jednoho bytového domu obklopeného zelení a situovaného na konci slepé ulice, která představuje bezpečné místo pro hry vašich dětí. Nové bydléní kombinuje veškeré výhody života ve městě se životem uprostřed přírody. Rezidence skloubí také veškeré výhody bydlení v prostorném domě poskytujícím soukromí a bydlení v moderních bytech šetrných k životnímu prostředí a vašim financím. Díky zajímavému modernímu architektonickému řešení navazuje komplex na původní vilovou zástavbu městské části. Kombinace izolované zadní části ukryté ve svahu a použitých kvalitních materiálů vytváří ekologicky šetrné a ekonomicky úsporné bydlení. Areál disponuje zahradou, garážemi, předzahrádkami a terasami, podle kterých získal projekt svoje jméno a které poskytují krásný výhled na tajemnou krásu Prahy, Smíchova a Strahova. Prodejcem projektu je SPS správa nemovitostí.

Byty: V nabídce developerského projektu Terasy Šmukýrka je zahrnuto 17 nových bytů o dispozicích 3+kk až 5+kk a užitné ploše 86 m2 až 154 m2. Ke každému bytu náleží prostorná terasa a k některým z bytových jednotek i předzahrádka. Majitelé mají k dispozici garážové stání, které si však musejí k bytu dokoupit, a to za 250 000 Kč bez DPH. Namísto jednomístného parkovacího stání si můžete zakoupit garáž se zakladačem pro 2 auta za cenu 430 000 Kč bez DPH. Majitelé si kromě parkovacího stání musejí zakoupit i komoru zajišťující doplňkový úložný prostor.

Lokalita: V městské části Praha 5–Košíře naleznete rezidenční resort Terasy Šmukýrka. Pravidelné linky městské hromadné dopravy zajišťují skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. K dispozici vám je autobusové spojení ze zastávek U Měchurky a Šmukýrka, které leží 5 až 10 minut od obytného komplexu. Autobusem se dostanete k pět zastávek vzdálené stanici metra trasy B – Jinonice, popřípadě na ulici Plzeňská. Další možnost představuje vlak, jehož stanice Praha – Cibulka je vzdálená 10 minut pěší chůze. Nedaleko se nachází nákupní středisko Centrum Nový Smíchov (10 minut jízdy), všestranně zaměřené obchody, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy, gymnázium, zdravotnická zařízení (Nemocnice na Homolce) a mnoho dalších služeb. Pro milovníky sportu je k dispozici sportovní centrum, kde si můžete zahrát tenis, squash či fotbal, Golf Club Praha, lezecká stěna a další sportoviště. Za přírodou, procházkou, odpočinkem či sportem můžete vyrazit do přírodního parku Košíře či parku Ladronka vzdáleného 10 minut cesty.

Lokalita

Pod Šmukýřkou, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Terasy Šmukýřka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty