30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Tesla Hloubětín

V prodeji
Poděbradská, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

V Hloubětíně vznikne moderní rezidenční čtvrť na místě brownfieldu po průmyslovém areálu Tesly Hloubětín. Na rozsáhlém pozemku by mělo vzniknout 18 domů s přibližně 1 500 bytovými jednotkami, které budou doplněny podzemním parkovištěm, občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a službami orientovanými směrem do městské třídy Poděbradské. Terasovitě uspořádané bytové domy budou orientovány do klidného vnitrobloku a budou tak akusticky odděleny od rušné ulice. V zadní části areálu odvrácené od hlavní ulice pak jsou navrženy bodové různorodé rezidenční stavby – vyšší bytové domy a nižší viladomy. Do plánů je zahrnuta také dopravní řešení v okolí, množství zeleně v rámci vnitrobloků, parků i ulic a prostory pro dětská hřiště a sportoviště.

V nabídce jsou byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk, většinou s balkony, terasami či předzahrádkami.

Návrh zpracovaný ve spolupráci developera a ateliéru Loixa bude odrážet industriální charakter původního využití, například v použití režného zdiva na fasádách se zajímavou strukturou skládání jednotlivých cihel.

Lokalita

Jedná se o velmi dobře dostupnou lokalitu na nároží lokalitě Poděbradská a U Elektry, přímo u areálu se nachází stanice tramvaje v lokalitě Hloubětín na Praze 9. Stanice linky metra B - Hloubětín je dostupná tramvají do 3 minut. Rychlé napojení je zde také na Pražský okruh.

Okolí se v posledních letech velmi rychle rozvíjí a vzniká zde množství rezidenčních projektů. Kromě dostupnosti centra Prahy je zde velkou výhodou možnosti relaxace a množství zelených ploch - nedaleko se nachází Kejřův park, park Smetanka či cyklostezka podél toku Rokytky.

 

 

Lokalita

Poděbradská, Hloubětín, Praha 9

Co si o projektu “Tesla Hloubětín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty