Tesla Hloubětín

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tesla Hloubětín
Adresa Poděbradská, Hloubětín, Praha 9
K nastěhování od projekt v přípravě
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CENTRAL GROUP

Lokalita:

V Hloubětíně plánuje Central Group postavit moderní rezidenční čtvrť na místě brownfieldu po průmyslovém areálu Tesly Hloubětín. Jedná se o velmi dobře dostupnou lokalitu, přímo u areálu se nachází stanice tramvaje v lokalitě Hloubětín na Praze 9.

O projektu:

Na rozsáhlém pozemku na nároží lokalitě Poděbradská a U Elektry by mělo vzniknout 18 domů s přibližně 1 500 bytovými jednotkami 1kk až 4kk, které budou doplněny podzemním parkovištěm, občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a službami orientovanými směrem do městské třídy Poděbradské. Terasovitě uspořádané bytové domy budou orientovány do klidného vnitrobloku a budou tak akusticky odděleny od rušné ulice. V zadní části areálu odvrácené od hlavní ulice pak jsou navrženy bodové různorodé rezidenční stavby – vyšší bytové domy a nižší viladomy. Do plánů je zahrnuta také dopravní řešení v okolí, množství zeleně v rámci vnitrobloků, parků i ulic a prostory pro dětská hřiště a sportoviště.

Návrh zpracovaný ve spolupráci developera a ateliéru Loixa bude odrážet industriální charakter původního využití, například v použití režného zdiva na fasádách se zajímavou strukturou skládání jednotlivých cihel.

Časový horizont:

Aktuálně probíhá změna územního plánu a zpracovávání projektové dokumentace. Výstavba by mohla začít už v roce 2021.

Podobné nabídky
1440x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1671x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...