Tesla Hloubětín

Aktualizováno: 19 června, 2020
Tesla Hloubětín
Adresa Poděbradská, Hloubětín, Praha 9
K nastěhování od projekt v přípravě
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer CENTRAL GROUP


Lokalita:

V Hloubětíně plánuje Central Group postavit moderní rezidenční čtvrť na místě brownfieldu po průmyslovém areálu Tesly Hloubětín. Jedná se o velmi dobře dostupnou lokalitu, přímo u areálu se nachází stanice tramvaje v lokalitě Hloubětín na Praze 9.

O projektu:

Na rozsáhlém pozemku na nároží lokalitě Poděbradská a U Elektry by mělo vzniknout 18 domů s přibližně 1 500 bytovými jednotkami 1kk až 4kk, které budou doplněny podzemním parkovištěm, občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a službami orientovanými směrem do městské třídy Poděbradské. Terasovitě uspořádané bytové domy budou orientovány do klidného vnitrobloku a budou tak akusticky odděleny od rušné ulice. V zadní části areálu odvrácené od hlavní ulice pak jsou navrženy bodové různorodé rezidenční stavby – vyšší bytové domy a nižší viladomy. Do plánů je zahrnuta také dopravní řešení v okolí, množství zeleně v rámci vnitrobloků, parků i ulic a prostory pro dětská hřiště a sportoviště.

Návrh zpracovaný ve spolupráci developera a ateliéru Loixa bude odrážet industriální charakter původního využití, například v použití režného zdiva na fasádách se zajímavou strukturou skládání jednotlivých cihel.

Časový horizont:

Aktuálně probíhá změna územního plánu a zpracovávání projektové dokumentace. Výstavba by mohla začít už v roce 2021.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky