The Oaks

Aktualizováno: 17 června, 2020
div>
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
The Oaks
Adresa Nebřenice, Popovičky, Praha-východ
K nastěhování od 2022
Arendon Development Company a.s.

O projektu:

Jihovýchodně od Prahy vzniká v dostupnosti do 30 minut unikátní projekt The Oaks – soubor rezidenčních staveb, který ze stávající malé vesnice Nebřenice vytvoří město nabízející moderní prémiové bydlení na venkově, ale zároveň s dobrou dostupností hlavního města. Na území o 140 hektarech vyrůstá široká škála rodinných domů, vil a bytů doplněná o potřebnou občanskou vybavenost.

Design budov, jejich měřítka i použité materiály zapadají do charakteru a tradice středočeské venkovské krajiny. Do návrhu jednotlivých staveb se zapojili významní tuzemští i zahraniční architekti a vytvořili různé typologie a standardy staveb pro bydlení. Projekt nabízí ale i možnost v západní odlehlejší části města zakoupit pozemek pro výstavbu vily podle vlastního návrhu, nebo si některý z nabízených návrhů přizpůsobit.

Domy využívají svého umístění v krajině a zahrad rozšiřujících obytné prostory do zeleně, jsou také navrženy s ohledem na životní prostředí – využívají udržitelných lokálních či recyklovaných materiálů, tepelných čerpadel, technologií k zachytávání a použití dešťové vody. Návrh bere ohled také na ochranu krajiny, spolupracují na něm krajinní architekti Šmídová Landscape Architects, kteří například pomocí terénních úprav pomohou zachovat místní biodiverzitu.

Za projektem stojí developer Arendon Development Company a.s. , který po několika letech příprav výstavbu zahájil v roce 2017. Aktuálně je rekonstruován zámek, jsou k dispozici byty a několik rodinných domů. Postupně budou v nabídce i další nemovitosti, jak budou fáze výstavby podsupovat, celkově by mělo vzniknout kolem 250 obytných jednotek, které se stanou domovem přibližně 700 lidí. Dokončení výstavby je dle původního harmonogramu plánováno na rok 2022.

Lokalita:

Nebřenice jsou malá vesnice v okrese Praha-východ. Dnes Nebřenice zahrnují pouze 7 domů a spadají pod nedalekou obec Popovičky. Leží 6 km jihovýchodně od okraje Prahy, jejíž centrum je odsud dostupné v rámci 30 minut automobilovou dopravou. Obec je ale napojena i na pražskou MHD autobusovou linkou s konečnou zastávkou Praha Opatov, kde je možné využít stanici linky metra C. The Oaks jsou umístěny uprostřed mírně zvlněné krajiny s lesy a rybníky, kterou probíhá mnoho pěších stezek i cyklotras a najdou se tu dokonce i příležitosti k jízdě na koni.

Okolní vršky nabízí výhledy do krajiny a při dobré viditelnosti i na Prahu na horizontu. Nebřenice mají svůj vlastní zámek - kulturní památku z počátku 19.století se zázemím hospodářských budov. Zámecký areál bude v rámci projektu rekonstruován stane se centrem města. Nové městečko nabídne kromě bydlení i občanskou vybavenost, například novou školku a jízdárnu, služby, obchody, restaurace i sportovní zařízení včetně již existujícího nedalekého golfového klubu nacházejícího se v zámeckém areálu. Tam vznikne i wellness centrum, restaurace a tenisové kurty.

Podobné nabídky
12. 6. 2019
Novostavba Bydlení Úvaly prodej bytů Praha-východ - Úvaly

Bydlení Úvaly

Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

2020-2021

O projektu: V Úvalech na Praze-východ roste při silnici č. 101 směrem na Škvorec nový developerský projekt Bydlení Úvaly, za kterým stojí společnost Arcona Capital Czech Republic s.r.o. První dvě etapy s bytovými domy jsou již postaveny a všechny byty mají již své majitele. V rámci 3. etapy projektu se rodí celkem 20 rodinných domů v...

1. 6. 2019
Novostavba Zlatý Kopec III. etapa prodej bytů Praha-východ - Přezletice

Zlatý Kopec III. etapa

Nové Haltýře, Přezletice, Praha-východ

A - 2020, H4,H5 - 2021

O projektu: Developerský projekt Zlatý Kopec – Přezletice se nachází v lokalitě Praha – východ v obci Přezletice, pár kroků od hranice Prahy 9 – Vinoř. Autorem projektu je developerská společnost Benuga. Resort nabízí nové bydlení v klidném prostředí a zároveň v těsné blízkosti hlavního města. Třetí etapa navazuje na...

1. 1. 2016
Novostavba Na Vyhlídce prodej bytů Praha-východ - Říčany

Na Vyhlídce

Popovičky, Říčany, Praha-východ

(vyprodáno)

O projektu:Nedaleko Prahy vyroste ve vesnici Popovičky projekt Na Vyhlídce, jehož dokončení se (bude stanoveno). V rámci plánu výstavby komplexu Na vyhlídce je plánováno celkem 9 rodinných domů, 4 dvojdomy a 1 vila. Developerem i prodejcem bytů je AMADET a.s. Domy: V rámci projektu Na Vyhlídce bude vybudováno devět...

Vyprodáno
22. 8. 2015
Novostavba Rodinné domy Jenštejn prodej bytů Praha-východ - Jenštejn

Rodinné domy Jenštejn

Hradní, Jenštejn, Praha-východ

léto 2018 (vyprodáno)

O projektu: Bydlení v zeleni a přitom na dosah hlavního města Prahy nabízí developerský projekt Rodinné domy Jenštejn, který vzniká v Hradní ulici (etapa A) a Zlatnické ulici (etapa B) přímo v obci Jenštejn severovýchodně od Prahy mezi Vinoří a Horními Počernicemi. Novostavby tvoří patrové řadové domy, kterých se postaví celkem 50, a to ve dvou...

Podobné nabídky