Rezidence U Tří kaprů

Aktualizováno: 14 července, 2015
Rezidence U Tří kaprů
Adresa Kaprova, Staré Město, Praha 1
K nastěhování od 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 22
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 39 - 489 m2
Developer BM DEVELOP S.R.O.


O projektu:

Developerský projekt je situován na ulici Kaprova a z části na ulici Valentinská nedaleko Staroměstského náměstí na Starém Městě, spadající pod Prahu 1. Novostavba se řadí mezi architektonické skvosty, na který padl los pro kompletní přestavbu, ale jejíž historický ráz zůstane zachován. Developerský projekt sestává ze dvou zcela zrekonstruovaných historických domů z konce devatenáctého století. Novostavba bude mít v nabídce celkem 22 nových bytů o dispozicích 1+1 a 1+kk – 4+kk. Kromě bytových jednotek nabízí rezidence i 4 nebytové prostory v přízemí obou novostaveb. K většině nových bytů náleží nejen balkony nebo zimní zahrady, ale i terasy. K modernímu stylu života samozřejmě patří parkování v garážích, které se nacházejí v podzemních podlažích pod domy nebo také recepce. Ve dvoře domu s historickou fasádou se nachází soukromá zahrada, určená pro používání rezidentům. Rekonstrukce projektu Three Carp Residences začne v listopadu 2015 a ukončení je naplánováno na červenec 2017. Three Carp Residemces neboli Rezidence U Tří kaprů, je nový stavební počin společnosti BM Develop, s.r.o.

Byty:

Projekt Rezidence U Tří kaprů nabízí 22 jedinečných bytů o dispozicích 1+1 a 1+kk – 4+kk, velikostně 38,8 m2 – 489 m2. Podkrovní byty v objektu Valentinská jsou mezonetové. K většině bytových jednotek náleží balkony a zimní zahrady orientované do klidného vnitrobloku. Vybrané byty dokonce disponují soukromými střešními terasami se zelení. V přízemí obou rezidencí se nachází čtyři nebytové prostory. Celkový luxusní dojem bydlení v obytném komplexu dotváří vestavěné podzemní garáže s devatenácti parkovacími stáními a privátnímí sklípky nebo také recepce, která zajišťuje veškeré služby, jako je například převzetí balíčků, vzkazů atd. V bytech jsou použity kvalitní materiály a vybavení od renomovaných designérů. Největší podíl na vysoce moderních interiérech bytů nese světoznámá návrhářka Patricia Urquiola, nositelka titulu Designér roku. Rezidence U Tří kaprů využívá ty nejvyšší standardy, ať už jde o řešení větších celků, jako jsou keramická dlažba, portály a koupelnový design nebo skleněné doplňky, kliky a panty.

Lokalita:

Za jednu z nejbezpečnějších pražských lokalit, kde se na ulici Kaprova nachází Three Carp Residences, hojně vyhledávanou rodinami s malými dětmi, je právem považováno Staré Město v katastru Prahy 1. Jedná se o samotné centrum, které má hodně co nabídnout, ať už se jedná o občanskou vybavenost, či dopravní dostupnost. V jeho nabídce je mimo jiné i bohaté vyžití moderního velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení. Historickou atmosféru, jež tu panuje, dotváří kouzlo bydlení v sousedství rodného domu Franze Kafky anebo jedné z nejstarších univerzit v Evropě.

Více info: www.threecarp.cz

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (97 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
11. 3. 2016
Novostavba Ferdinand Palace prodej bytů Praha 1 - Nové Město

Ferdinand Palace

Příčná, Nové Město, Praha 1

2018

O projektu: Ferdinand Palace je luxusní rezidence nacházející se v samém centru Prahy 1 - Nové Město. K dispozici v rámci nabídky jsou na prodej malometrážní byty poskytující maximální komfort. Některé bytové jednotky mají vlastní balkón. Rezidence nesoucí pojmenování Ferdinand Palace je na počest váženého habsburského panovníka...

21. 1. 2016
Novostavba Palác Dlážděná prodej bytů Praha 1 - Nové Město

Palác Dlážděná

Dlážděná, Nové Město, Praha 1

03/2020

O projektu: Projekt Palác Dlážděná, který je situován v Dlážděné ulici v centru hlavního města Prahy v katastrálním území Nové Město, což je čtvrť, která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je v podstatě kvalitní a velmi povedená rekonstrukce historického domu, kterou provádí PSN (Pražská Správa Nemovitostí) ve...