02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Rezidence U Tří Kaprů - developerský projekt s historickým šarmem

Vyprodáno
Kaprova, Staré Město, Praha 1

Detaily

 • ID:
  10083
 • Stav:
 • Developer:
  BM DEVELOP S.R.O.
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Staré Město
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  39 - 489 m2
 • Počet bytů celkem:
  22
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Developerský projekt U Tří kaprů je situován na ulici Kaprova a z části na ulici Valentinská nedaleko Staroměstského náměstí na Starém Městě, spadající pod Prahu 1. Novostavba se řadí mezi architektonické skvosty, na který padl los pro kompletní přestavbu, ale jejíž historický ráz zůstane zachován. Developerský projekt sestává ze dvou zcela zrekonstruovaných historických domů z konce devatenáctého století. Novostavba bude mít v nabídce celkem 22 nových bytů o dispozicích 1+1 a 1+kk – 4+kk. Kromě bytových jednotek nabízí rezidence i 4 nebytové prostory v přízemí obou novostaveb. K většině nových bytů náleží nejen balkony nebo zimní zahrady, ale i terasy. K modernímu stylu života samozřejmě patří parkování v garážích, které se nacházejí v podzemních podlažích pod domy nebo také recepce. Ve dvoře domu s historickou fasádou se nachází soukromá zahrada, určená pro používání rezidentům. Rekonstrukce projektu Three Carp Residences začne v listopadu 2015 a ukončení je naplánováno na červenec 2017. Three Carp Residemces neboli Rezidence U Tří kaprů, je nový stavební počin společnosti BM Develop, s.r.o.

Byty: Projekt Rezidence U Tří kaprů nabízí 22 jedinečných bytů o dispozicích 1+1 a 1+kk – 4+kk, velikostně 38,8 m2 – 489 m2. Podkrovní byty v objektu Valentinská jsou mezonetové. K většině bytových jednotek náleží balkony a zimní zahrady orientované do klidného vnitrobloku. Vybrané byty dokonce disponují soukromými střešními terasami se zelení. V přízemí obou rezidencí se nachází čtyři nebytové prostory. Celkový luxusní dojem bydlení v obytném komplexu dotváří vestavěné podzemní garáže s devatenácti parkovacími stáními a privátnímí sklípky nebo také recepce, která zajišťuje veškeré služby, jako je například převzetí balíčků, vzkazů atd. V bytech jsou použity kvalitní materiály a vybavení od renomovaných designérů. Největší podíl na vysoce moderních interiérech bytů nese světoznámá návrhářka Patricia Urquiola, nositelka titulu Designér roku. Rezidence U Tří kaprů využívá ty nejvyšší standardy, ať už jde o řešení větších celků, jako jsou keramická dlažba, portály a koupelnový design nebo skleněné doplňky, kliky a panty.

Lokalita: Za jednu z nejbezpečnějších pražských lokalit, kde se na ulici Kaprova nachází Three Carp Residences, hojně vyhledávanou rodinami s malými dětmi, je právem považováno Staré Město v katastru Prahy 1. Jedná se o samotné centrum, které má hodně co nabídnout, ať už se jedná o občanskou vybavenost, či dopravní dostupnost. V jeho nabídce je mimo jiné i bohaté vyžití moderního velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení. Historickou atmosféru, jež tu panuje, dotváří kouzlo bydlení v sousedství rodného domu Franze Kafky anebo jedné z nejstarších univerzit v Evropě.

Více info: www.threecarp.cz

Lokalita

Kaprova, Staré Město, Praha 1

Co si o projektu “Rezidence U Tří Kaprů - developerský projekt s historickým šarmem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty