22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Tiskárna Kristiánov

V prodeji
8. března, Kristiánov, Liberec, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Konhefr Liberec s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Liberec
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2025
 • Počet bytů celkem:
  185
 • Velikost jednotek:
  1+kk-6+kk

O projektu

V klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti centra Liberce vzniká výjimečný rezidenční projekt v neo-renesančním a industriálním stylu Tiskárna Kristiánov.
Rezidenční komplex s celkem 185 byty a komerčními prostorami je situovaný na pozemku historického industriálního areálu, který prochází kompletní revitalizací. Architektům se podařilo organicky spojit vnější vzhled, který respektuje historickou funkci s nadčasovým interiérem. Na návrhu se podíleli renomovaní architekti Ing. arch. Jiří Opočenský a Ing. arch. Štěpán Valouch.
V rezidenčním areálu je k dispozici celkem 185 bytů o velikosti 1+kk až 6+kk včetně velkorysých penthausů. Na plochých střechách se nachází relaxační zóna s terasami a zahrádkami. Tepelný komfort zajišťují fotovoltaické panely, podlahové topení a rekuperace vzduchu. Venkovní prostory vnitrobloku slouží k setkávání obyvatel. V technické části domu je dispozici 218 parkovacích stání. Projekt je navržen jako nízkoenergetický, což ušetří majitelům náklady na provoz. V areálu se nachází jímka na sběr dešťové vody určené k zalévání a splachování toalet.
Projekt realizuje společnost Konhefr Liberec s.r.o. Dokončení výstavby je plánováno v roce 2025.

Lokalita

Rezidenční komplex se nachází v lokalitě Kristiánov ve východní části města Liberec. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost: supermarkety, obchodní centrum Forum Liberec, restaurace, vzdělávací zařízení a další služby.
Příležitost k relaxaci nabízí blízký zámecký park a Park Gutenbergova. V bezprostředním okolí je k dispozici aquacentrum Babylon, plavecký bazén, sportovní centrum či tenisová hřiště.
Dopravní spojení s centrem a ostatními částmi města zajišťuje městská doprava. Autobusové a vlakové nádraží se nachází v docházkové vzdálenosti.

Lokalita

8. března, Kristiánov, Liberec, Liberecký kraj

Co si o projektu “Tiskárna Kristiánov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty