30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Top rezidence Jenerálka

Doporučené V prodeji
V Trníčku, Dejvice, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Dejvice
 • Byty k nastěhování od:
  3Q / 2025
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  5+kk - 7+kk

O projektu

Top rezidence Jenerálka zahrnuje 6 samostatných vil, 4 rodinné domy a 3 řadové domy projektované v prémiovém kvalitativním standardu. Domům dominují minimalistické geometrické linie, pravidelné tvary a prostorná okna nabízející prosvětlené interiéry. Domy a vily jsou o dispozici 5+kk až 7+kk. Největší vily jsou o rozloze 226 metrů čtverečních, disponují 2 garážovými a jedním venkovním stáním a zahradou o rozloze minimálně 500 metrů čtverečních. Menší vily a rodinné domy mají rozlohu 175 metrů čtverečních a zahradu o rozloze od 260 metrů čtverečních, s jedním venkovním a jedním garážovým stáním. Řadové domy pak mají rozlohu 148 až 187 metrů čtverečních a zahrady od 76 metrů čtverečních. Energetické štítky budov jsou A nebo B. V domech je kladen důraz na praktičnost i efektivní využití prostoru.

Lokalita

Top rezidenci Jenerálka najdete na ulici V Trníčku v pražských Dejvicích (Praha 6). Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně, umístěnou v těsné blízkosti přírodního parku Šárka - Lysolaje. V těsné blízkosti nemovitostí je autobusová zastávka, několik restauračních zařízení či místní zámek. V docházkové vzdálenosti je mateřská škola, 3 minuty jízdy autem pak základní škola, zdravotnické zařízení či supermarket. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří neholdují ruchu velkoměsta, ale zároveň chtějí zůstat na dosah jeho vybavenosti. Do centra hlavního města je možné dojet autem za čtvrthodinu.

Energetická třída

A+
A
Vaše energetická třída je A
B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

V Trníčku, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Top rezidence Jenerálka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty