Touškovský háj

Aktualizováno: 20 července, 2020
Touškovský háj
Adresa Malesická, Touškov, Plzeňský kraj
K nastěhování od 3Q/2020
Počet jednotek 75
Developer JRD s.r.o.


O projektu:

Touškovský háj je budoucí rezidenční oblast na okraji města Touškov na plzeňsku. V rámci tohoto projektu je nabízeno 75 pozemků určených ke stavbě rodinných domů. Jednotlivé parcely mají rozlohu od 500 do 1100 m2.

Developerem je společnost JRD s.r.o. , která zasíťované pozemky připravené k výstavbě plánuje předat novým majitelům v září 2020.

Lokalita:

Touškov je město ležící v Plzeňském kraji, 10 kilometrů severozápadně od Plzně, uprostřed krajiny okolo řeky Mže. Jedná se o lokalitu na okraji Touškova, při ulici Malesická, kde se díky usazení v mírném svahu otevírají atraktivní výhledy do okolí.

Touškov má kolem 2 200 obyvatel a jeho historické centrum je chráněnou městskou památkovou zónou. Nabízí základní občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodu, lékárny, restaurací nebo sportovních zařízení.

Nabídka je doplněna širokou škálou obchodů, kultury, pracovních a vzdělávacích příležitostí v blízké Plzni, s kterou je výborně dopravně propojen jak autem, tak hromadnou dopravou – zastávka autobusu je vzdálena 3 minuty chůze od pozemků a s Plzní jí spojuje v rámci 20 minut několik linek.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky