04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Triple House

V prodeji
U Potoka, Mělník, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Mělník
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  30

O projektu

Triple House je multifunkční projekt nabízející celkem 33 bytových jednotek rozmístěných do 4 pater moderní budovy. Plochy bytů jsou od 30 do 58 metrů čtverečních, přičemž k vybraným bytům v nejvyšším patře náleží i terasy. Bytový dům je řešený pavlačovým stylem, tudíž každý byt má samostatný vstup. Vizuálně je nemovitost řešena v moderním minimalistickém nadčasovém stylu, s akcentem na snadnou udržovatelnost materiálů. Součástí projektu jsou i parkovací místa před domem.

Projekt bude dokončen v létě 2022.

Lokalita

Triple House najdete na ulici U Potoka ve městě Mělník, ve Středočeském kraji, 30 kilometrů severně od Prahy. Ve městě žije přibližně 20 tisíc obyvatel a je zde k dispozici plná občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti nemovitosti najdete supermarkety, restaurace, autobusové nádraží či čerpací stanici. V docházkové vzdálenosti je i škola a školka, nemocnice, pošta či železniční stanice. Ve městě nechybí také kulturní zařízení a sportoviště. K procházkám, výletům a relaxaci v zeleni je k dispozici místní Park Podolí, soutok řek Vltavy a Labe i národní park Úpor.

Lokalita

U Potoka, Mělník, Středočeský kraj

Co si o projektu “Triple House” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty